توقیف محموله ۶۷۱ کیلویی تریاک در عملیات بامدادی پلیس زاهدان

 فرمانده انتظامی استان از توقیف محموله ۶۷۱ کیلویی تریاک در عملیات بامدادی پلیس زاهدان خبر داد.
به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار “حسین رحیمی” با بیان جزئیات این خبر گفت: در راستای تشدید برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ و با کسب خبری مبنی بر اینکه قاچاقچیان قصد دارند مقادیر متنابهی مواد مخدر را از زاهدان به دیگر نقاط کشور انتقال دهند، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با انجام تحقیقات گسترده اطلاعاتی و پیگیری سر نخ های به دست آمده، محل تردد قاچاقچیان و خودرو مورد استفاده آنان شناسایی و تیمی مجهز و زبده از یگان امداد فرماندهی انتظامی زاهدان، عملیات توقیف محموله مواد مخدر را آغاز کردند.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: ماموران در ادامه این عملیات، یک بامداد روز جاری، خودرو تویوتا وانت حامل مواد مخدر را در حاشیه شهر زاهدان مشاهده و دستور ایست دادند ولی راننده خودرو بدون توجه به دستور پلیس، اقدام به فرار کرد که بعد از مدتی تعقیب و گریز، خودرو حامل مواد توقیف و در بازرسی از آن ۶۷۱ کیلوگرم تریاک کشف شد.

سردار رحیمی با بیان این مطلب که راننده این خودرو با استفاده از تاریکی شب فرار کرده، خاطر نشان کرد: اطلاعات خوبی از متهمان در دست است و تلاش پلیس جهت دستگیری آنان ادامه دارد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *