۷مصدوم حاصل تصادف زنجیره ای ۴ خودرو در محور تنگراه

سادس/گلستان رئیس جمعیت هلال احمر شهرستانهای مینودشت و گالیکش از مصدومیت هفت نفر در اثر تصادف ۴ خودرو با هم در محور گالیکش به بجنورد خبر داد.

محمدرضا استیری در گفت و گو با سادس با اشاره به اینکه عصر امروز بود که خبر حادثه جاده ای به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان گلستان (EOC) واصل شد، اظهار کرد: بر اساس این گزارش ۴ خودرو با یکدیگر در حوالی جنگل گلستان برخورد کرده و دچار حادثه شده بودند. 

وی با بیان اینکه تیم امدادی جمعیت هلال احمر استان گلستان بلافاصله پس از دریافت گزارش در محل حادثه حاضر شد، افزود: نیروهای امدادی پایگاه امداد بین شهری مینودشت  _تنگراه به استعداد دو نفر و یک خودروی آمبولانس مشغول به امداد رسانی به حادثه دیدگان شدند.

۷مصدوم حاصل تصادف زنجیره ای ۴ خودرو در محور تنگراه

۷مصدوم حاصل تصادف زنجیره ای ۴ خودرو در محور تنگراه

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستانهای مینودشت و گالیکش با تاکید بر اینکه در این حادثه خودروی mvm x33 با پراید ۱۱۱، ال نود و پژو ۲۰۶ برخورد کرده بود، خاطرنشان کرد: در اثر این تصادف ۱۵ نفر دچار حادثه شدند که هفت نفر با مصدومیت جدی رو به رو شده اند.

استیری محل دقیق حادثه را محور گالیکش به بجنورد، در حوالی ابتدای جنگل گلستان عنوان کرد و گفت؛ دو نفر از مصدومین یعنی یک آقای ۶۶ ساله و یک خانم ۵۳ ساله به دلیل ترومای قفسه سینه پس از رهاسازی توسط امدادگران جمعیت هلال احمر به بیمارستان رسول اکرم کلاله منتقل شدند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *