افزايش 40 در صدي کشف کالاي قاچاق در لرستان

 مديرکل تعزيرات حکومتي استان ، از افزايش 40 در صدي کشف انواع کالاي قاچاق سال 94 نسبت به مدت مشابه سال 93 در لرستان خبر داد.
به گزارش  سادس به نقل از پايگاه خبري پليس، ” بهرام براري ” در ديدار با سرهنگ ” علي احمدي تبار” جانشين فرمانده انتظامي استان ، با قدرداني از زحمات شبانه روزي فرمانده و کارکنان انتظامي استان در راستاي مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت : برقراري امنيت عمومي و خدمت به مردم از اهداف مشترک تعزيرات حکومتي و نيروي انتظامي است.

وي به نقش تعزيرات حکومتي در احقاق حقوق مصرف کنندگان اشاره کرد و افزود: تعزيرات حکومتي نقش بازدارندگي زيادي در جلوگيري از تخلفات و صيانت از حقوق مصرف کنندگان در جامعه دارد.

مديرکل تعزيرات حکومتي استان با اشاره به افزايش 40 در صدي کشف انواع کالاي قاچاق سال 94 نسبت به مدت مشابه سال 93در لرستان ، بر لزوم به کارگيري همه ظرفيت هاي قانوني در مبارزه با قاچاق کالا و توسعه همکاري هاي مشترک بين دستگاه هاي اجرايي تاکيد کرد.

در ادامه سرهنگ ” علي احمدي تبار ” تضعيف توليد داخلي و کاهش اشتغالزايي را از اثرات قاچاق کالا برشمرد و بيان داشت : مجموعه نيروي انتظامي و تعزيرات حکومتي استان با برخورد قاطع با قاچاقچيان کالا و ارز محيط را براي آنان ناامن کنند.

وي با بيان اين که پليس و تعزيرات حكومتي با تعامل در راستاي حفظ سلامت و امنيت جامعه انجام وظيفه مي کنند، تصريح کرد: برخورد با جرايم اقتصادي و قاچاق کالا رسالت مشترک ناجا و تعزيرات حکومتي است.

احمدي تبار در پايان ، گفت : پليس لرستان با تمام توان همچون گذشته با قاچاقچيان کالا و ارز مبارزه جدي خواهد کرد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *