افزایش ۴۰ در صدی کشف کالای قاچاق در لرستان

 مدیرکل تعزیرات حکومتی استان ، از افزایش ۴۰ در صدی کشف انواع کالای قاچاق سال ۹۴ نسبت به مدت مشابه سال ۹۳ در لرستان خبر داد.
به گزارش  سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، ” بهرام براری ” در دیدار با سرهنگ ” علی احمدی تبار” جانشین فرمانده انتظامی استان ، با قدردانی از زحمات شبانه روزی فرمانده و کارکنان انتظامی استان در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت : برقراری امنیت عمومی و خدمت به مردم از اهداف مشترک تعزیرات حکومتی و نیروی انتظامی است.

وی به نقش تعزیرات حکومتی در احقاق حقوق مصرف کنندگان اشاره کرد و افزود: تعزیرات حکومتی نقش بازدارندگی زیادی در جلوگیری از تخلفات و صیانت از حقوق مصرف کنندگان در جامعه دارد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان با اشاره به افزایش ۴۰ در صدی کشف انواع کالای قاچاق سال ۹۴ نسبت به مدت مشابه سال ۹۳در لرستان ، بر لزوم به کارگیری همه ظرفیت های قانونی در مبارزه با قاچاق کالا و توسعه همکاری های مشترک بین دستگاه های اجرایی تاکید کرد.

در ادامه سرهنگ ” علی احمدی تبار ” تضعیف تولید داخلی و کاهش اشتغالزایی را از اثرات قاچاق کالا برشمرد و بیان داشت : مجموعه نیروی انتظامی و تعزیرات حکومتی استان با برخورد قاطع با قاچاقچیان کالا و ارز محیط را برای آنان ناامن کنند.

وی با بیان این که پلیس و تعزیرات حکومتی با تعامل در راستای حفظ سلامت و امنیت جامعه انجام وظیفه می کنند، تصریح کرد: برخورد با جرایم اقتصادی و قاچاق کالا رسالت مشترک ناجا و تعزیرات حکومتی است.

احمدی تبار در پایان ، گفت : پلیس لرستان با تمام توان همچون گذشته با قاچاقچیان کالا و ارز مبارزه جدی خواهد کرد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *