کشف انواع کالای قاچاق به ارزش بیش از ۲۰۸ میلیارد ریال

فرمانده انتظامی استان از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش بیش از ۲۰۸ میلیارد ریال در اجرای طرح مقابله با قاچاق کالای گمرکی، دخانی و ترانزیتی خبر داد .
به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار “کامرانی صالح” اظهار داشت: در اجرای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در سال “اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل” و فرامین معظم له در خصوص مقابله قاطعانه با معضل شوم قاچاق و در راستای اهداف و راهبردهای نیروی انتظامی، اولین طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز با محوریت مقابله با قاچاق کالای گمرکی، دخانی و ترانزیتی به مدت ۴۸ ساعت در سطح استان البرز به اجرا درآمد .

وی افزود: در اجرای این طرح ها انواع کالای قاچاق شامل فرآورده های نفتی، انواع لوازم خانگی، پوشاک خارجی، سیگار، مواد غذایی و … به ارزش تقریبی ۲۰۸ میلیارد و ۶۲۶ میلیون ریال کشف شد .

فرمانده انتظامی استان البرز از دستگیری ۲۱ نفر قاچاقچی، توقیف ۹ دستگاه خودرو حامل کالای قاچاق و تشکیل ۱۷ فقره پرونده در این زمینه خبر داد .

سردار کامرانی صالح خاطرنشان کرد:بخش اعظم کشفیات این طرح مربوط به شناسایی یک انبار بزرگ در اشتهارد و کشف ۴۸ هزارو ۷۹۳ دستگاه انواع لوازم خانگی به ارزش ۲۰۰ میلیارد ریال است .

فرمانده انتظامی استان البرز در خاتمه گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۲۴۶ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در استان کشف، ۷۰ نفر قاچاقچی دستگیر و ۳۵ خودرو حامل کالای قاچاق نیز توقیف شد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *