حضور قدرتمند بیمه “ما” در نمایشگاه کتاب با طرح فرهنگ کارت

بیمه “ما” در راستای عمل به مسوولیت اجتماعی با طرح “فرهنگ کارت” دربیست و نهمین نمایشگاه کتاب حضوری فعال یافت.

به گزارش  سادس به نقل از روابط عمومی بیمه “ما”، “فرهنگ کارت” طرحی است از سوی مرکز فناوری اطلاعات رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که با مشارکت بانک ملت، بیمه “ما” و موسسه مهربانو برای نخستین بار در نمایشگاه کتاب اجرایی شده است.

بر اساس این گزارش، در این طرح فرهنگی که با مشارکت بیمه “ما” ایجاد شده است، متقاضیان می‌توانند با خرید یک کارت اعتباری بانک ملت بسیاری از خدمات فرهنگی، گردشگری، رفاهی، ورزشی، بیمه ای و .. را با تخفیفات ویژه دریافت نمایند. هدف از این طرح، مشارکت هر چه بیشتر اقشار مختلف جامعه در برنامه‌های فرهنگی و بالابردن سطح دانش رسانه‌ای می‌باشد.

این گزارش می‌افزاید دارندگان کارت اعتباری “فرهنگ کارت” می‌توانند از پوشش بیمه‌ای حوادث در مقابل خطرات فوت ناشی از حادثه، خطر نقص عضو و از کارافتادگی دائم بر اثر حادثه و جبران هزینه‌های پزشکی ناشی از حادثه در داخل و خارج از کشور به صورت رایگان برخوردار شوند.

همچنین بیمه “ما” تنها شرکت بیمه‌گری است که در طرح “فرهنگ کارت” مشارکت یافته و خدمات بیمه‌ای ارائه نموده است تا اهالی کتاب و اساتید محترم و دانشجویان و دانش آموزان عزیز کشورمان با خدمات صنعت بیمه آشنا شوند و به محصولات بیمه‌ای به عنوان کالای ضروری توجه نمایند.

گفتنی است مشارکت در فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی و همچنین حمایت از محیط زیست یکی از اهداف بیمه “ما” است که در راستای عمل به مسوولیت اجتماعی تاکنون فعالیت‌های شایان توجهی همچون حمایت از کودکان کار، حمایت از پلنگ ایرانی و مشارکت در طرح فرهنگ کارت صورت داده شدهاست.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *