راه‌اندازی صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام بانک شهر

صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام بانک شهر به طور رسمی راه‌اندازی شد.
 به گزارش سادس به نقل از مرکز ارتباطات و روابط‌ عمومی بانک شهر، همزمان با فرارسیدن سوم شعبان و میلاد امام حسین(ع)، صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام بانک شهر بعد از یک هفته فعالیت آزمایشی، به طور رسمی آغاز به کار کرد.
صفحه اینستاگرام بانک شهر، مجموعه‌ای از اقدامات و فعالیت‌های بانک شهر را به خود اختصاص داده است که به دلیل همزمانی فعالیت این صفحه با ایام برگزاری نمایشگاه کتاب تهران در مجموعه شهر آفتاب، مجموعه‌ای از این خدمات بانک به عنوان بانک عامل نمایشگاه، در این رسانه اجتماعی به تصویر کشیده شده است.
همچنین در کانال تلگرام بانک نیز، مجموعه اخبار و رویدادهای بانک شهر به صورت لحظه‌ای در اختیار همکاران قرار می‌گیرد.
بر این اساس، همکاران می‌توانند با پیوستن به کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام بانک شهر به نشانی @shahrbankofficial ، به این مجموعه بپیوندند.
به این منظور تمامی علاقمندان می‌توانند پس از نصب این نرم‌افزارها روی تلفن همراه، تبلت و یا کامپیوتر شخصی خود در بخش جستجوی این نرم‌افزارها به تایپ کردن نشانی بالا نسبت به پیوستن به صفحات رسمی بانک شهر در این شبکه‌های اجتماعی اقدام کنند.
لازم به توضیح است که در فرصت‌های بعدی پیرامون چگونگی مشارکت و تعامل دوسویه همکاران در این رسانه‌های اجتماعی و ۲۴ساعته تشریح خواهد شد.
دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *