تشدید برخورد پلیس با تخلف ورود کامیون در ساعات غیرمجاز

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با تشریح زمان مجاز تردد کامیون‌ها در پایتخت، از تشدید برخورد پلیس با تخلفات ورود این وسائل نقلیه در ساعات غیرمجاز خبر داد.

به گزارش سادس به نقل ازخبرگزاری تسنیم سرهنگ حسن عابدی ، با تشریح محدوده زمانی مجاز تردد کامیون‌ها درسطح شهر تهران اظهار داشت: در طول هفته تردد کامیون‌ها از ساعت ٢٢ الی ۶ صبح در معابر شهر تهران امکان پذیر است و در روزهای تعطیل رسمی و شب قبل از روز تعطیل (پنج شنبه شب‌ها و جمعه شب‌ها) تردد کامیون‌ها از ساعت ٢۴ الی ۶ صبح امکان پذیر است.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: با توجه به بر هم خوردن نظم شهری و گلایه بسیاری از همشهریان تهرانی و با هدف ارتقا ایمنی وسلامت در تردد رانندگان خودروهای سواری، پلیس راهور تهران بزرگ با تخلفات رانندگان کامیون از جمله سرعت و سبقت غیر مجاز تشدید برخورد داشته ، ضمنا از ورود کامیون ها در غیر از ساعت مذکور جلوگیری می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: ماموران پلیس موظفند علاوه بر اعمال قانون، استعلام نمرات منفی و تخلفات بالای یک ملیون تومان در ورودی‌ها، کلیه مدارک از جمله معاینه فنی کامیون‌ها را کنترل و در صورت نیاز کامیون متخلف نیز به پارکینگ منتقل کنند.

ارسال شده در دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سوختگی مرد و زن جوان بر اثر حریق در شهرک مشیریه + تصاویر

ش دی ۱۸ , ۱۳۹۵
سخنگوی آتش‌نشانی تهران از وقوع حریق در یک منزل مسکونی در شهرک مشیریه و سوختگی زن و مرد جوان بر اثر این آتش‌سوزی خبر داد. به گزارش سادس به نقل از تسنیم «پویا»سیدجلال ملکی  با اعلام خبر حریق در یک منزل مسکونی در شهرک مشیریه درباره جزئیات این حادثه اظهار داشت: […]