سوختگی مرد و زن جوان بر اثر حریق در شهرک مشیریه + تصاویر

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از وقوع حریق در یک منزل مسکونی در شهرک مشیریه و سوختگی زن و مرد جوان بر اثر این آتش‌سوزی خبر داد.

به گزارش سادس به نقل از تسنیم «پویا»سیدجلال ملکی  با اعلام خبر حریق در یک منزل مسکونی در شهرک مشیریه درباره جزئیات این حادثه اظهار داشت: ساعت ۲۱:۳۸ روز گذشته حادثه آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی در شهرک مشیریه، خیابان اسکندری به سامانه ۱۲۵ اعلام شد و مأموران سه ایستگاه آتش‌نشانی همراه با خودروهای تنفسی و تشک نجات به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل حریق یک واحد مسکونی به وسعت حدودی ۸۰ متر در طبقه دوم یک ساختمان پنج طبقه و کاملاً شعله‌ور بود همچنین دود زیادی طبقات بالایی را فرا گرفته بود؛ اطلاعات اولیه حاکی از آن بود که افرادی در داخل ساختمان محبوس هستند.

وی با بیان اینکه آتش‌نشانان همزمان با خاموش کردن آتش، مشغول جست‌وجو افراد محبوس شده شدند، خاطرنشان کرد: دو نفر (زن بیست و پنج و مرد چهل و پنج ساله) در واحد آتش گرفته حضور داشتند که توسط آتش‌نشانان به خارج از ساختمان هدایت شدند و هر دو نفر دچار سوختگی و مصدومیت شده بودند.

ملکی تصریح کرد: سه نفر دیگر نیز (خانم پانزده و بیست و پنج ساله و کودک چهار ماهه) که در طبقات بالایی دچار دودگرفتگی شده بودند با کمک آتش‌نشانان از ساختمان خارج شدند و پس از اطفای حریق و امین‌سازی محل حادثه، عملیات در ساعت ۲۲:۴۱ پایان یافت.

ارسال شده در دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

140 راس دام قاچاق در تفت توقیف شد

ش دی ۱۸ , ۱۳۹۵
رییس پلیس آگاهی استان یزد از کشف ۱۴۰ راس دام فاقد مجوز دامپزشکی به ارزش یک میلیارد و۱۶۰میلیون ریال در یک عملیات ایست و بازرسی توسط ماموران پلیس شهرستان تفت خبر داد. به گزارش سادس، سرهنگ “حسین رضایی” با بیان این که مبارزه همه جانبه با انواع قاچاق کالا و […]