کشف بیش از ۲۰۰ کیلو گرم مواد افیونی در نائین

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از کشف ۱۶۳ کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک و ۵۸ کیلو و ۲۰۰ گرم حشیش توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان خبر داد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ جهانگیر کریمی گفت : ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان مطلع شدند قاچاقچیان مواد مخدر قصد دارند یک محموله مواد افیونی را با استفاده از خودروهای سبک و تیزرو وارد اصفهان کنند.

وی ادامه داد: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی به محور “نائین-اردستان” اعزام و یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ و یک پژو پارس متعلق به قاچاقچیان را شناسایی و دستور ایست صادر کردند.

این مقام انتظامی بیان داشت : قاچاقچیان به دستور ماموران توجهی نکرده و اقدام به فرار کردند که در یک عملیات ضربتی و سنجیده هر دو خودرو متوقف شدند.

سرهنگ کریمی بیان داشت : در بازرسی به عمل آمده از این دو خودرو مقدار ۱۶۳ کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک و ۵۸ کیلو و ۲۰۰ گرم حشیش از سواری پژو پارس کشف شد.

معاون اجتماعی پلیس اصفهان در پایان با اشاره به دستگیری چهار سوداگر مرگ در این عملیات خاطر نشان کرد: مبارزه با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر دراولویت کاری پلیس می باشد و نیروی انتظامی هرگز اجازه جولان و سرکشی به اینگونه افراد نخواهد داد.#

ارسال شده در دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کلاهبرداري 351 ميلياردي باند جعل اسناد املاک

ش دی ۱۸ , ۱۳۹۵
فرمانده انتظامی استان از عملیات ویژه دستگیری اعضای باندبزرگ جعل اسناد املاک خارج نشینان که با جعل اسناد ملکی در اصفهان موفق به کلاهبرداری ۳۵۱ میلیارد ریالی شده بودند، خبر داد. به گزارش ساذس به نقل ازپایگاه خبری پلیس سردار” عبدالرضا آقاخانی”  اظهار داشت: در پی شکایت یکی از شهروندان […]