اعتراف سارق داخل خودرو به ۲۳فقره سرقت در قم

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری یک سارق داخل خودرو در قم خبر داد و گفت: متهم در تحقیقات پلیس به ۲۳فقره سرقت اعتراف کرد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس،  سرهنگ”احمد کرمی”اظهارداشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت داخل خودرو در استان موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان قم قرار گرفت.

به گفته وی تحقیقات پلیس ادامه داشت تا اینکه یکی از شهروندان در تماس با پلیس بیان کرد با صدای دزدگیر خودرو از منزل بیرون آمده و چند قدم آن طرف تر فردی معتاد را مشاهده و با پلیس تماس گرفتم.

رئیس پلیس آگاهی استان قم افزود:با دستگیری متهم و انتقال به پلیس آگاهی وی سرانجام در تحقیقات به ۲۳فقره سرقت داخل خودرو اعتراف و اعتیاد به مواد مخدر را دلیل انجام این سرقت ها عنوان کرد.

سرهنگ کرمی گفت:سارق در مکان های خلوت و با انتخاب خودرویی که وسیله ای در آن نظرش را جلب می کرد با تخریب شیشه خودرو اقدام به سرقت از آن می کرد.نامبرده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شد. #

ارسال شده در دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تبعات توقف پروژه مسکن مهر

ش دی ۱۸ , ۱۳۹۵
براساس مصوبه مجلس و در سایه بی‌علاقگی دولت به ادامه پروژه مسکن مهر، با اتمام واحدهای نیمه‌کاره باقی مانده، دیگر قرار نیست که ساخت و ساز جدیدی در قالب این پروژه انجام شود. به گزارش سادس به نقل ازخبرگزاری تسنیم، براساس مصوبه مجلس و در سایه بی‌علاقگی دولت به ادامه […]