آوایی: با مقصران ریزش متروپول آبادان بدون اغماض برخورد شود

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که با توجه به ابعاد گسترده واقعه تلخ ریزش ساختمان متروپل آبادان و جریحه دار شدن افکار عمومی از مسئولین مربوطه می‌خواهم این موضوع را به صورت ویژه مورد بررسی قرار داده تا عوامل مقصر در این اتفاق به مردم معرفی و برخورد قانونی و بدون اغماض با آنان صورت گیرد.

به گزارش سادس، احمد آوایی نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی در پی فروریختن ساختمان اداری – تجاری متروپل در شهر آبادان در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت:

«در روزهایی که یاد آور حماسه سازی های بی بدیل مردم غیور خوزستان در ایام دفاع مقدس است حادثه تلخ و درد آور ریزش ساختمان متروپل آبادان بار دیگر موجب تاسف و تاثر مردم شریف کشور عزیزمان شد.

‏ضمن عرض تسلیت به مردم شریف و نجیب خوزستان و آبادان و به ویژه خانواده های داغدیده این حادثه از مسئولین مربوطه می‌خواهم با توجه به ابعاد گسترده این واقعه تلخ و جریحه دار شدن افکار عمومی این موضوع را به صورت ویژه مورد بررسی قرار داده تا عوامل مقصر در این اتفاق به مردم معرفی و برخورد قانونی و بدون اغماض با آنان صورت گیرد.»

ساختمان ۱۰ طبقه متروپل در آبادان ظهر روز دوم خردادماه فرو ریخت. بر اثر این حادثه تاکنون ۱۴ نفر جانباخته‌اند و تعدادی نیز مصدوم شده‌اند. در سومین روز از حادثه فرو ریختن ساختمان متروپل در آبادان، تلاش‌ها برای جستجوی افراد گرفتار زیر آوار ادامه دارد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *