بدهی دلیل عرضه نشدن دارو به جانبازان و ایثارگران است

رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رییس جمهوری اعلام کرد که بدهی سنگین بنیاد شهید و امور ایثارگران به بیمه دی و به تبع آن بدهی سنگین بیمه دی ( بالغ بر ۳ همت) به داروخانه های سراسر کشور مخصوصا در استان‌های خراسان رضوی و خوزستان و …. علت اصلی عدم عرضه دار و از سوی داروخانه ها به جانبازان و ایثارگران عزیز از طریق بیمه دی است.

به گزارش سادس، متن نامه حسینعلی شهریاری به سید ابراهیم رییسی رییس جمهوری به شرح زیر است:

«حضرت آیت الله جناب آقای دکتر رئیسی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

ضمن گرامیداشت یوم الله سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر به استحضار می‌رساند: شکایات فراوانی از سوی ایثارگران و جانبازان محترم مبنی بر عدم امکان دریافت داروهای ضروری درمانی خود از طریق بیمه درمانی واصل گردیده که به شدت موجب نگرانی است و پیگیری های اعضای محترم کمیسیون بهداشت و درمان و همچنین کمیته ویژه غذا و دارو در زمینه یافتن علت این امر به این دلالت نمود که بدهی سنگین بنیاد شهید و امور ایثارگران به بیمه دی و به تبع آن بدهی سنگین بیمه دی ( بالغ بر ۳ همت) به داروخانه های سراسر کشور مخصوصا در استان‌های خراسان رضوی و خوزستان و …. علت اصلی عدم عرضه دار و از سوی داروخانه ها به جانبازان و ایثارگران عزیز از طریق بیمه دی می‌ ‌باشد.

بدیهی است دستور صریح و کارگشای حضرتعالی در این زمینه خاصه ب اشناختی که ازعنایت دیرینه جنابعالی به این مقوله وجود دارد می تواند رافع مشکلات کنونی و موجب رضایتمندی هرچه بیشتر جامعه شریف و خدوم ایثارگری باشد.

مزید توفیقات آن مقام عالی را از درگاه خدای سبحان مسئلت دارم.»

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *