ارتقاء تجهیزات ، تقویت روحیه سلحشوری و رزم ؛ اولویت یگان ویژه

فرمانده یگان های ویژه ناجادر بازدید از یگان ویژه پایتخت گفت : آمادگی ، ارتقاء تجهیزات و تقویت روحیه سلحشوری و رزم انفردای از اولویت های یگان ویژه است.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سردار”حسن کرمی”  با حضور در جمع کارکنان پلیس ویژه پایتخت ، اظهار کرد: اولین چیزی که برای پلیس در این کشور اولویت دارد، پیروی از ولایت ، خودسازی و ارتقاء مهارت های علمی و عملی است.

وی ادامه داد : یگان ویژه در دوران دفاع مقدس و بعداز آن نیز در حفظ امنیت کشور و مقابله با اشرار خوش درخشیده و در زمان  فتنه با “بصیرت” و “آگاهی به موقع”  در صحنه حضور یافت و سربلند از آن خارج شد، یگان ویژه  همواره واحدی منظم ، منسجم و با انضباط بوده است.

فرمانده یگان های ویژه ناجا بیان کرد : نیروی انسانی سرمایه اصلی هرکشور است و وظیفه ای که بر عهده ماست مقابله با تهدیدات دشمن ، حفظ و تقویت روحیه سلحشوری  و حرکت در مسیر منویات ولایت فقیه است.

وی حمایت مردمی از نظام را یک موهبت الهی دانست و اضافه کرد : رژیم طاغوت قبل از انقلاب از هر لحاظ تجهیز بوده و از حمایت های سرویس اطلاعاتی ساواک و کشورهای بیگانه نیز برخوردار بوده اما از حمایت و پشتیبانب مردمی برخوردار نبود و با اراده ملی سرنگون شد.
این مقام ارشد انتظامی در ادامه با اشاره به خدمات شایسته فرمانده یگان ویژه پایتخت سرهنگ ” سعید مطهری زاده ” تاکید کرد: یگان ویژه تهران بزرگ از اولویت و حساسیت خاصی برای ما برخوردار بوده و با توجه به اینکه یگان ویژه ویترین پلیس می باشد در نظر است در آتی نزدیک از هر حیث به تجهیز هرچه بهتر آن بپردازیم.
دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *