قرار گرفتن پایه مبل روی سیم برق، خانه‌ای را به آتش کشید + تصاویر

قرار گرفتن پایه مبل روی سیم برق باعث اتصالی، کندسوزی لوازم قابل اشتعال و در نهایت آتش‌سوزی یک واحد مسکونی در حوالی خیابان ۱۵ متری اول افسریه شد.

به گزارش  سادس به نقل ازتسنیم «پویا»؛ ساعت ۱۳:۲۳ روز گذشته حادثه حریق در منزل مسکونی در حوالی خیابان ۱۵ متری اول افسریه به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت مأموران ایستگاه شماره ۱۵ آتش‌نشانی همراه با گروه امداد و نجات ۲ و امکانات لازم به محل حادثه اعزام شدند.

اکبر فرهادی؛ فرمانده نیروهای اعزام شده به محل حادثه درباره جزئیات حریق اظهار داشت: با حضور مأموران آتش‌نشانی در محل حادثه مشاهده شد یک واحد ۶۰ متری در طبقه چهارم ساختمان مسکونی چهار طبقه در نبود ساکنان آتش گرفته و دود و آتش زیادی از پنجره‌های این واحد مسکونی در حال خروج بود.

وی با بیان اینکه آتش‌نشانان به سرعت جریان برق و گاز ساختمان را قطع کردند، خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان پس از بازکردن در واحد مسکونی، با استفاده از تجهیزات خاموش‌کننده و دستگاه‌های تنفسی آتش را مهار کردند و پس از ایمن‌سازی و لکه‌گیری محل حادثه به عوامل انتظامی تحویل داده شد.

بنا بر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ قرار گرفتن پایه مبل روی سیم برق باعث اتصالی، کندسوزی لوازم قابل اشتعال و در نهایت آتش‌سوزی واحد مسکونی شده بود.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *