برگزاری قرعه کشی حساب‎های ویژه بانک کشاورزی

مراسم قرعه کشی حساب های قرض الحسنه ویژه کشاورزی بانک کشاورزی روز چهارشنبه ۱۵ دی در محل ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد.

به گزارش سادس به نقل از  خبرهای بانکی، در این مراسم که با حضور نماینده بانک مرکزی ، روح الله خدارحمی عضو هیات مدیره بانک کشاورزی، محمدرضا غفوری مدیر امور مشتریان و بانکداری عمومی و جمعی از مدیران و کارشناسان این بانک برگزار شد،  ۲۹۴۶۱ نفر برندگان قرعه کشی حساب های قرض الحسنه ویژه کشاورزی سال ۹۵ از میان ۲۹۴۵۹۹ نفر واجدان شرایط، به قید قرعه انتخاب شدند.

بر اساس این گزارش، جوایز قرعه کشی حساب های قرض الحسنه ویژه کشاورزی شامل ۱۳۰ عدد کمک هزینه خرید خودروی ساخت داخل هریک به مبلغ ۲۰۰میلیون ریال، ۳۷۰عدد کمک هزینه خرید صنایع دستی ساخت داخل هرکدام  به مبلغ ۵ میلیون ریال ، ۲۴۰۹ فقره جایزه نقدی پانصدهزار ریالی و ۲۶۵۵۲ فقره جایزه نقدی یکصد هزار ریالی است که به  ۲۹۴۶۱نفر از مشتریان خوش شانس بانک کشاورزی در سراسر کشور تعلق گرفت.

این گزارش می افزاید اسامی برندگان جوایز ممتاز از طریق وب سایت بانک کشاورزی  و اسامی برندگان سایر جوایز از طریق شعب این بانک در سراسر کشور به زودی اعلام خواهد شد.

شایان ذکر است مهلت سپرده پذیری حساب های قرض الحسنه ویژه بانک کشاورزی تا پایان آبان ماه سال جاری اعلام شده بود و این بانک در قالب کمپین «حسابی که حساب می شود» تبلیغات گسترده ای را برای تشویق هموطنان به سپرده گذاری با هدف بهره مندی از اجر اخروی مشارکت در بهبود معیشت کشاورزان و روستاییان زحمتکش و ساختن ایرانی آباد و حاصلخیز و همچنین شرکت در قرعه کشی و برخورداری از جوایز ارزشمند انجام داد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *