قدردانی ویژه فرماندار قرچک از زحمات و تلاش بی وقفه پلیس شرق استان تهران

فرماندار شهرستان قرچک در حاشیه آغار طرح عملیات مشترک ذوالفقار ۹۵ از زحمات کارکنان پلیس در تامین نظم و امنیت مطلوب، در سطح استان به ویژه شهرستان قرچک قدردانی کرد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس،بامداد امروز مهندس “مرسل پور ” در حاشیه آغار طرح عملیات مشترک ذوالفقار ۹۵ در جمع کارکنان انتظامی که با حضور سردار “ناظری” در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان قرچک برگزار شد ضمن اشاره به امنیت پایدار در کشور از اقدامات و زحمات شبانه روزی پلیس در تامین نظم و امنیت، پیشگیری از جرایم و انتظام بخشی مطلوب در شرق استان تهران قدردانی کرد.

وی افزود: پلیس مایه آرامش و همدلی مردم است و افتخار همه ما این است که در زیر لوای ولایت فقیه و مقام معظم رهبری “مدظله العالی”، مسئولیت داشته و خادم ملت هستیم.

مهندس مرسل پور خاطرنشان کرد: پلیس امروز، پلیس ولایت مدار و با بصیرت، متفکر و حافظ امنیت مردم در عرصه اجتماعی است و پاسداری از ارزش های اسلامی و انقلابی، بزرگترین وظیفه نیروی انتظامی می باشد.

فرماندار قرچک در پایان ضمن قدردانی ویژه از فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران تصریح کرد: فرمانداری ، همواره خود را در کنار پلیس و همسو با اهداف والای این نیروی مقدس و تامین امنیت، وظیفه همگانی می داند.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *