۴۰۰ فقره سرقت از صندوق صدقات در غرب استان تهران

 فرمانده انتظامی استان از دستگیری دو سارق حرفه ای صندوق صدقات در “شهریار” و کشف ۴۰۰ فقره سرقت خبر داد.
به گزارش سادس به نقل از سردار “محسن خانچرلی” گفت: در پی دریافت یک فقره پرونده در خصوص دستگیری دو سارق صندوق صدقات توسط کلانتری های شهریار، برابر دستور مقام قضائی، پرونده به همراه متهمان تحویل پایگاه پلیس آگاهی شهر اندیشه شد.

این مقام انتظامی افزود: در بازرسی از متهمان، یک میلیون و ۸۰ هزار ریال پول خرد ۱۰۰،۲۰۰،۵۰۰ و ۱۰۰۰تومانی و نیز یک عدد آچار آلن، یک عدد کلید بلند و یک عدد میله آهنی بلند کشف شد.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران، بیان داشت: با آغاز تحقیقات پلیس، متهمان پس از مواجه شدن با ادله و آلات و ادوات سرقت، به ۴۰۰ فقره سرقت صندوق صدقات در چهار ماه اخیر در شهرستان شهریار اعتراف کردند.

سردار خانچرلی، اضافه کرد: متهمان در بازجویی های پلیس، اعتراف کردند که با همکاری یکدیگر و تعقیب و مراقبت در محله هایی که صندوق صدقات وجود داشت، شبانه با بازکردن صندوق صدقات به سرقت پول از داخل صندوق ها می پرداختند.

این مقام ارشد انتظامی، تصریح کرد: در بررسی سوابق متهمان مشخص شد آنها در گذشته به دلیل نگهداری مواد مخدر دستگیر شده و دارای سوابق کیفری بودند.

سردار خانچرلی خاطرنشان کرد: متهمان برابر دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان شهریار با قرار وثیقه ۵۰۰ میلیون ریالی روانه زندان شدند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *