توفیقات ناجا در برخورد قاطع و سریع با اشرار و گروه های ضد انقلاب/انجام اقدامات اطلاعاتی در مبارزه با قاچاقچیان کالا و دانه درشت ها

 رئیس حفاظت اطلاعات ناجا گفت: نیروی انتظامی در حوزه برخورد با اشرار،معاندان و گروه های ضد انقلاب همیشه قاطع، سریع و محکم بوده و موفقیت هایی را در این رابطه بدست آورده است.
به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس ؛ سردار “عبدالله زاده” در دومین روز همایش سراسری فرماندهان ناجا با اشاره به توفیق شرفیابی فرماندهان این نیرو به محضر مقام معظم رهبری در روز گذشته، اظهار داشت: نکات مشروحه از سوی معظم له همان مواردی است که بارها در جلسات فرماندهان ناجا ، روسای عقیدتی سیاسی و حفاظت مطرح می شد.

وی افزود: داشتن سلامت فکر ،عمل و اخلاق از نکات اساسی و دائمی حضرت آقا است که در فرمایشات ایشان به این موضوعات اشاره شد.

تاکید مقام معظم رهبری بر لزوم نظارت دقیق و دائمی فرماندهان و بخش های نظارتی بر مجموعه

رئیس حفاظت ناجا خاطرنشان کرد: همچنین لزوم نظارت دقیق، مستمر و دائمی فرماندهان و بخش های نظارتی بر مجموعه درونی همیشه مورد تاکید رهبر بوده که باید این امر سرلوحه کار قرار بگیرد.

سردار عبدالله زاده تاکید کرد: لزوم قانون گرایی در داخل ناجا ، داشتن اقتدار و قاطعیت همراه با رأفت و عطوفت اسلامی ،برخورد مدبرانه ناجا با مفاسد اجتماعی و اخلاقی از دیگر تاکیدات فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ناجا بود.

توفیقات ناجا در برخورد قاطع، سریع با اشرار، معاندان و گروه های ضد انقلاب

رئیس حفاظت اطلاعات ناجا تصریح کرد: نیروی انتظامی در برخورد با اشرار، معاندان و گروه های ضد انقلاب همیشه قاطع، سریع و محکم بوده و موفقیت هایی را در این رابطه بدست آورده است.

انجام اقدامات اطلاعاتی در مبارزه با قاچاقچیان کالا و دانه درشت ها

وی به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر مبارزه با قاچاق کالا اشاره کرد و گفت: در راستای مبارزه با قاچاقچیان و دانه درشت های این حوزه بایستی اقدامات اطلاعاتی انجام داد.

رئیس سازمان حفاظت و اطلاعات ناجا، سلامت حفاظت اطلاعات و بخش های نظارتی را یکی دیگر از تاکیدات رهبر انقلاب دانست و گفت: هر نیرویی که بخواهد مجموعه را سالم نگه دارد باید خود آن مجموعه از سلامت برخوردار باشد.

سردار عبدالله زاده در پایان همچنین بر ارتقاء مهارت های کارکنان ناجا در تیراندازی تاکید کرد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *