اعتراف سارق داخل خودرو به ۲۵ فقره سرقت در کرمان

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری یک سارق داخل خودرو و کشف ۲۵ فقره سرقت در عملیات ماموران کلانتری ۱۵ خبر داد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ”عبدالعلی روانبخش”گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت محتویات داخل خودرو در سطح حوزه استحفاظی،ماموران کلانتری ۱۵ این فرماندهی دستگیری عامل یا عاملان سرقت داخل خودرو را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی با اشاره به اقدامات اطلاعاتی و گشت زنی های هدفمند و تلاش شبانه روزی، تصریح کرد: ماموران کلانتری ۱۵ این فرماندهی موفق شدند سارق را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه آن را دستگیر کنند.

سرهنگ روانبخش افزود: در تحقیقات و بازجویی های انجام گرفته از سوی پلیس، متهم به ۲۵ فقره سرقت محتویات داخل خودرو در محله دستغیب و اسدآبادی شهر کرمان اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: با هماهنگی مقام قضائی در بازرسی از مخفیگاه سارقان دستگیر شده مقداری زیادی اموال مسروقه از قبیل زاپاس،آچار بکس،جک،تلفن همراه،پمپ آب،زنجیر چرخ،دوربین شکاری،باطری،باند و پخش خودرو و سایر وسایل دیگر کشف شد.

روانبخش ادامه داد: متهمان دستگیر شده پس از سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و تعدادی از اموال مکشوفه پس از شناسایی تحویل مالباختگان و تحقیقات پلیس با جدیت به منظور شناسایی سایر مالباختگان ادامه دارد.

وی از شهروندان خواست که جهت شناسایی اموال خود به کلانتری۱۵ این فرماندهی واقع در بلوار ۲۲ بهمن شهر کرمان مراجعه کنند .#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *