انسجام درون سازمانی و تعاملات برون سازمانی تضمین کننده اهداف عالیه سازمان است

فرمانده انتظامی استان با تأکید بر استفاده از ظرفیت و مشارکت همه سازمان­ها و نهادها در تولید امنیت پایدار گفت: انسجام درون سازمانی و تعاملات برون سازمانی تضمین کننده اهداف عالیه سازمان است.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “علی اکبر جاویدان” در جمع فرماندهان و مسئولان انتظامی استان بر استفاده از ظرفیت­ها و مشارکت همه­ سازمان­ها در راستای حفظ و برقراری نظم و امنیت تأکید کرد.

وی فلسفه­ وجودی نیروی انتظامی را خدمت به مردم عنوان کرد و گفت: خداوند را شاکریم که در خدمت به مردم انقلابی و ولایتمدار ایران اسلامی تلاش می­کنیم.

سردار جاویدان بهترین راه مشارکت مردم در تولید امنیت را عمل به راهکار های پیشگیرانه در کاهش جرایم در جامعه دانست و بیان داشت: مهم ترین وظیفه مردم در تولید امنیت ، همان رعایت حقوق شهروندی و رعایت قوانین و مقررات در جامه است.

وی افزود: خلق­وخوی استکبار خلق­وخوی شیطانی است و تنها راه مبارزه با این دشمن شیطانی حرکت در مسیر حق و عدالت و پیروی از ولایت فقیه است.

این مقام ارشد انتظامی استان با تأکید بر اینکه در جبهه حق و باطل همیشه حق پیروز است اظهار داشت: دور شدن از راه امام و انحراف از اهداف آن بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در واقع دور شدن از مسیر اسلام و نظام اسلامی خواهد بود.

فرمانده انتظامی استان انسجام درون سازمانی و تعاملات برون سازمانی را تضمین کننده­ اهداف عالیه سازمان عنوان و خاطرنشان کرد: پلیس ایران اسلامی پلیس مردمی و بر پایه مشارکت های مردمی استوار است و مردم سرمایه های اجتماعی این نیروی خدوم محسوب می شوند.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *