پاسداران ؛ مدافعان راستین حریم اسلام و انقلاب و جانبازان ؛ عاشقان ولایت

 نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با تهنیت فرا رسیدن سالروز میلاد با سعادت بزرگ پاسدار دین و آزادگی؛ حضرت امام حسین (ع) و گرامی داشت میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) مظهر فداکاری و ایثار با بیان اینکه پاسداران انقلاب اسلامی بازوان توانمند نظام و مدافعان راستین اسلام هستند و جانبازان عاشقان خدمت و پاک باخته ولایت هستند با صدور پیامی، میلاد فرخنده دو مولود عالم امکان که روز پاسدار و جانباز نام گذاری شده است، تبریک گفت.
به گزارش  سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در پیامی فرا رسیدن سالروز میلاد با سعادت بزرگ پاسدار دین و آزادگی؛ حضرت امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) مظهر فداکاری و ایثار و روز پاسدار و جانباز را بر پاسداران انقلاب اسلامی این بازوان توانمند نظام و مدافعان راستین اسلام و جانبازان که عاشقان خدمت و پاک باخته ولایت هستند، تبریک گفت. متن این پیام به شرح ذیل است ؛ ‌

بدون شک قیام جاوید و ماندگار عاشورا و فداکاری امام حسین( ع) و یارانش در کربلا درسی برای صیانت و پاسداری از ارزش ها و مقدّسات دینی بوده و هست و اگر فداکاری و پاسداری سالار شهیدان نبود، نامی از اسلام، آزادی خواهی، غیرت دینی، گذشت و ایثار در صحنه روزگار برجای نمی ماند.

سوم شعبان؛ روز پاسدار؛ روز تحقق پاسداری از اسلام ناب، مکتب الهی ، تبلور دفاع از اهداف و ارزش های متعالی اسلام است که به عنوان الگوی کارآمد و مردمی، با کارنامه ای درخشان و پر افتخار در عرصه های مختلف تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی و در دفاع از ارزش ها، عینیت بخشیدن به عزت و اقتدار حسینی نقش محوری ایفا کرده است.

در این پیام آمده است؛ بی شک پاسدار و پاسداری پیام آور دفاع از حریم ارزش های الهی است تا زمانی که دو جبهه ایمان و کفر در مقابل یکدیگر قرار گرفته اند تکلیف بر همه مومنان واضح و مبرهن است تا نسبت به ادای دین و تعهد خود نسبت به اسلام و حاکمیت آن در صحنه گیتی پایدارتر باشند.

همچنین نیروی انتظامی در ادامه با تبریک میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز آورده است : جانبازان عزیز ایران اسلامی با شجاعت و ایثار خود در دوران دفاع مقدس و سال های پس از آن، همچون نگینی درخشان بر پهنه آسمان این سرزمین می‌درخشند و با تأسی از جانباز دشت کربلا، حضرت اباالفضل العباس(ع) نزد ملت سربلند کشورمان، به الگوی ماندگار صبر و ایثار تبدیل شده‌اند.

جانبازان؛ این سروقامتان همیشه جاوید و استوار بر بلندترین قله های ایمان و اخلاص، سند افتخار ملت بزرگ ایران اسلامی هستند. مردان مردی که با تاسی از بزرگ جانباز حماسه کربلا، ردای پر افتخار جانبازی را بر تن نموده و نامشان را برای همیشه تاریخ، به عنوان گل های زیبای گلستان انقلاب اسلامی بر جریده عالم ثبت و جاودانه کردند.

بر همین اساس با تبعیت محض از فرامین، منویات ولی امر مسلمین و فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی)، در سالی که به نام( اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل) نامگذاری شده است، با هوشیاری و بصیرت در مسیر اعتلای کشور و انقلاب اسلامی استوار تر از همیشه گام برداریم.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *