کشف ۴۰۲ کیلو تریاک در درگیری با قاچاقچیان مسلح

 ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر در درگیری با قاچاقچیان مسلح، ضمن توقیف دو دستگاه خودرو پژو و یک دستگاه خودرو سمند، ۴۰۲ کیلو تریاک کشف کردند.

به گزارش سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس سرهنگ “دوستعلی جلیلیان” فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهگفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ایرانشهر در راستای مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ با استفاده از اقدامات اطلاعاتی و شگردهای خاص پلیسی و همکاری اطلاعاتی شهرستان مرکز استان، از قصد قاچاقچیان برای انتقال مقادیری مواد مخدر از ایرانشهر به شهرستان های همجوار مطلع شدند.

وی ادامه داد: پس از شناسایی دقیق محل انتقال مواد مخدر ، بلافاصله تیم های عملیاتی پلیس به محل مورد نظر اعزام که موفق به شناسایی خودروهای سوداگران مرگ در منطقه “ریکپوت” شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر تصریح کرد: پس از حضور ماموران در منطقه مورد نظر ، سوداگران مرگ با مشاهده ماموران به صورت مسلحانه با آ نها درگیر شدند که در این حین قاچاقچیان مسلح با به جا گذاشتن دو دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ و یک دستگاه سمند از محل متواری شدند.

جلیلیان تصریح کرد: ماموران در بازرسی دقیق از این خودرو ها ۴۰۲ کیلو تریاک را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر در پایان خاطرنشان کرد: یکی از ماموریت های مهم پلیس، مبارزه با هرگونه حمل، نگهداری، خرید و فروش و قاچاق مواد مخدر به عنوان بلای خانمانسوز جامعه است و برخورد نیروی انتظامی در این راستا محکم و قاطع خواهد بود.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *