محموله ۵ میلیاردی قاچاق در خرم آباد توقیف شد

 جانشین فرمانده انتظامی استان ، از توقیف دو دستگاه کامیون و کشف انواع کمپوت ، تمر هندی و دلستر به ارزش پنج میلیارد ریال در آزاد راه خرم زال ، خبر داد .
به گزارشسادس به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ “علی احمدی تبار ” گفت : ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز آگاهی لرستان در راستای اجرای طرح ها و مبارزه با ورود و خروج کالای قاچاق ، در آزاد راه خرم آباد – اندیمشک حین کنترل خودروهای عبوری به دو دستگاه کامیون مظنون شده و آنان را توقیف کردند.

وی افزود: ماموران در بازرسی از دو محموله توقیفی ۴۱ هزار و ۱۸ قوطی کمپوت و ماءالشعیر و ۱۴هزار و ۶۵۰ بسته تمر هندی فاقد اسناد مثبت گمرکی که از استان های جنوبی به مقصد پایتخت بارگیری شده بود را کشف کردند .

احمدی تبار با بیان این که بنا بر اظهارات کارشناسان مربوطه ، ارزش ریالی محموله مکشوفه ۵ میلیارد ریال برآورد شده است ، افزود : در این رابطه دو راننده خاطی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع ذیصلاح معرفی شدند .

جانشین فرمانده انتظامی لرستان در پایان ازشهروندان خواست ؛ در صورت مواجه با هرگونه مورد مشکوک در خصوص فعالیت مجرمانه قاچاقچیان ،مراتب را در اسرع وقت به فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام و پلیس را در این خصوص یاری دهند .

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *