کشف کالای قاچاق ۲ میلیاردی در بندرعباس

فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس از کشف انواع کالاهای قاچاق به ارزش دومیلیارد و ۹۶۲میلیون ریال خبر داد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس،سرهنگ “محمد اسماعیل مشایخ” گفت: به دنبال کار اطلاعاتی گسترده مأموران انتظامی شهرستان و با تحقیقات انجام شده مبنی بر بارگیری کالاهای قاچاق در ساحل گچین، پیگیری موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.

وی افزود: با هماهنگی قضائی و تشکیل چند اکیپ عملیاتی، مأموران انتظامی شهرستان در یک عملیات ضربتی با توقیف دو فروند قایق و چهار دستگاه خودرو،۱۲۰هزار نخ سیگار،۱۲ حلقه لاستیگ بزرگ و پنج دستگاه یخچال قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال کشف کردند.

این مسئول انتظامی با اشاره به اینکه طی عملیاتی دیگر در بازرسی از یک دستگاه کامیون کشنده در ایستگاه بازرسی شهید میرزایی، سه هزار و ۱۳۸ ثوب البسه قاچاق کشف شد ، اذعان داشت: ارزش محموله قاچاق مکشوفه یک میلیارد و ۲۰۰میلیون ریال برآورد شده است که یک متهم در این زمینه دستگیر شد.

سرهنگ مشایخ با بیان اینکه همچنین با تلاش مأموران انتظامی پاسگاه جلابی و حسنلنگی،  ۹۴۱ ثوب البسه،هزار و ۴۱۰ جین جوراب،۲۴۰ لیتر روغن زیتون،۴۵۰ عدد قرص روانگردان، هزار و ۳۴۹ پاکت آبمیوه و ۲۹۰ هزار نخ سیگار قاچاق به ارزش ۵۱۲ میلیون ریال کشف شد، تصریح کرد: در این راستا دو متهم دستگیر و سه دستگاه خودرو و سه دستگاه موتورسیکلت توقیف شد. #

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *