۱۲۰ فقره سرقت در پرونده سارق درون خودرو

فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری یک سارق و اعتراف وی به ۱۲۰ فقره سرقت درون خودرو خبر داد.

به گزارش سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس، سردار “احمد علی گودرزی” گفت: مأموران کلانتری ” مدرس” شیراز مطلع شدند شخصی به هویت ” م- خ” که از سارقان سابقه دار می باشد، مدتی است از زندان آزاد و فعالیت مجرمانه خود را در زمینه سرقت درون خودرو و خرید و فروش اموال مسروقه آغاز کرده است.

وی ادامه داد: مأموران پس از هماهنگی با مقام قضائی منزل این متهم را شناسایی و مورد بازرسی قرار دادند که در نتیجه آن مقادیر زیادی اموال مسروقه و مدارک هویتی افراد مختلف کشف، متهم مورد نظر دستگیر و به کلانتری انتقال داده شد.

فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه متهم در تحقیقات اولیه به ۲۰ فقره سرقت درون خودرو اعتراف کرد، افزود: پرونده جهت ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی استان ارسال که پس از استعلام های انجام شده مشخص شد متهم دارای پنج فقره سابقه کیفری به اتهام سرقت و تحصیل مال مسروقه می باشد.

گودرزی گفت: در نهایت پیرامون جرایم ارتکابی از این متهم تحقیقات جامع توسط مأموران پلیس آگاهی انجام گرفت که علاوه بر سرقتهای قبلی به ۱۰۰ فقره سرقت درون خودرو دیگر اقرار کرد ؛ با راهنمایی وی صحنه های سرقت بازسازی و تا کنون تعداد ۴۷ نفر از مالباختگان شناسایی و اموال مسروقه کشف شده به آنان تحویل داده شد.

وی با بیان اینکه تحقیقات تکمیلی پلیس در این خصوص همچنان ادامه دارد، به مردم توصیه کرد: خودرو خود را به سیستم های پیشگیری از سرقت مانند دزدگیر ، سوئیچ مخفی و … مجهز کنند و درصورت مشاهده یا اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمان، موضوع را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *