امنیت و آرامش مردم نهبندان در سایه تلاش شبانه روزی مرزبانان و پلیس/ ابلاغ سلام مردم نهبندان به مقام معظم رهبری

امام جمعه شهرستان “نهبندان” گفت: امنیت در این منطقه به حدی است که حتی در نقطه صفر منطقه می توان با آرامش کامل تردد و استراحت کرد، که این در سایه زحمات شبانه روزی نیروهای مخلص در مرزبانی و انتظامی به دست آمده است.

به گزارش  سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس ، حجت الاسلام والمسلمین “عباسعلی خزاعی” امام جمعه شهرستان نهبندان در دیدار با سردار “اشتری” فرمانده ناجا از تأمین امنیت پایدار در شهرستان و مرزهای این منطقه تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت: نهبندان، جنوبی ترین شهرستان استان خراسان جنوبی با موقعیت خاص جغرافیایی که نعمت امنیت این شهر بحمدالله با تلاش کارکنان هنگ مرزی و انتظامی نهبندان تأمین شده است.

وی ادامه داد: امنیت در این منطقه به حدی است که حتی در نقطه صفر منطقه می توان با آرامش کامل تردد و استراحت کرد، که این در سایه زحمات شبانه روزی نیروهای مخلص در مرزبانی و انتظامی به دست آمده است.

امام جمعه نهبندان، مشکلاتی نظیر خشکسالی، اعتیاد و مواد مخدر، قرار گرفتن در مسیر ترانزیت مواد افیونی را از چالش های امنیتی و اجتماعی منطقه برشمرد و عنوان کرد: کارکنان نیروی انتظامی و مرزبانی در امورات فرهنگی نیز به خوبی در این شهرستان ایفای نقش کرده و در کنار تولید امنیت در امر فرهنگ سازی نیز فعال هستند.

خزاعی، نبود امکانات صنعتی و بیکاری را از عوامل مهم معضلات اجتماعی شهرستان نهبندان عنوان و تصریح کرد: با برنامه ریزی مسئولان و اولویت بندی در تخصیص اعتبارات می توان ضریب نفوذ امنیت را در این شهرستان ارتقاء داد.

امام جمعه شهرستان نهبندان، سلام مردم این شهر را با واسطه فرمانده نیروی انتظامی به رهبر معظم انقلاب ابلاغ و برای ایشان و کارکنان خدوم نیروی انتظامی طلب دعای خیر و رحمت کرد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *