نشست هم انديشي مديران روابط عمومي بانك ها با هدف تحقق اقتصاد مقاومتي برگزار شد

 ​نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی بانکهای زير مجموعه وزارت امور اقتصادي و دارايي با رويكرد تحقق اقتصاد مقاومتي در ساختمان مرکزی بانک صادرات ایران برگزار شد.
 به گزارش سادس به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، در این نشست كه با هدف هم اندیشی و تعامل بیشتر در زمينه موضوعات و مسايل مرتبط با نظام بانكي با محوريت نقش روابط عمومي ها در تحقق اقتصاد مقاومتي با حضور مديران روابط عمومی بانکها برگزار گردید، اميرصفري مدير روابط عمومي اين بانك و دبیر شورا هماهنگی روابط عمومی بانکها با اشاره به نامگذاری سال ٩٥ به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از سوی مقام معظم رهبری گفت: تحقق شعار سال نیازمند مشارکت حداکثری بين نهادهاي مختلف است که در این میان روابط عمومی ها می توانند به عنوان واحدهای بستر ساز نسبت به اجراي برنامه و رویکردهای همگرایانه اقدام نمایند.
وي با بيان اينكه خواسته و نياز مخاطبان بانك هاي تغيير كرده و براي اقناع آنها استفاده از روش هاي خلاقانه در كنار استفاده از ابزارهاي جديد ارتباطي الزامي است، گفت: با توجه به افزایش تبادل دانش و آگاهی مشتریان و مخاطبان شبکه بانکی و بهره مندی آنها از ابزارهای ارتباطی جدید لازم است روابط عمومی ها به عنوان حلقه ارتباطی بین مدیران و مخاطبان نیز همگام با پیشرفت های نوین از ابزارهای نوین بهره بگیرند.
امير صفري در بخش دیگری از سخنانش ضمن تقدير از تعامل مطلوب رسانه ها افزود: رسانه ها به عنوان نمایندگان افکار عمومی که رسالت اصلی آگاهی دهی به جامعه را بر دوش می کشند از نقش و جایگاه مهمی در پیشبرد اهداف و سیاست های نظام بانکی برخور دارند، تعامل مطلوب و سازنده بانکها و رسانه ها می تواند زمینه و بستر لازم برای تحقق سیاست های نظام بانکی را فراهم سازد.
وي افزود: بانكها در سالهاي اخير سرمايه گذاري مطلوبي در زمينه ايجاد زيرساخت هاي سخت افزاري و نرم افزاري انجام داده اند و امروزه شاهد پيشرفت ها شگرف در زمينه خدمات بانكي در كشور هستيم به گونه اي كه خدمات بانكي ما با خدمات بانكي كشورهاي پيشرفته قابل مقايسه است.
دبیر شورا هماهنگی روابط عمومی بانکها در ادامه تصريح كرد: در راستاي ترويج فرهنگ استفاده از خدمات نوين بانكي، بانك ها آمادگي دارند تعامل سازنده اي با رسانه ملي داشته باشند.
گفتني است در اين نشست بر استفاده از ظرفيت هاي سازمان صدا و سيما در زمينه اطلاع رساني موثر به احاد جامعه در خصوص خدمات و نقش بانك ها در اقتصاد كشور، اهميت و جايگاه رسانه ها به عنوان پيامبران اطلاع رساني و… بحث و تبادل نظر و نسبت به تشكيل كارگروه هاي مختلف در زمينه مسايل مربوط به نظام بانكي اقدام شد.
شايان ذكر است در اين نشست صميمانه مديران روابط عمومي بانك هاي: ملي، ملت، تجارت، سپه، قرض الحسنه مهر ايران، صنعت و معدن، توسعه صادرات، كشاورزي و رييس اداره بازرگاني صدا و سيما حضور داشتند و نظرات و ديدگاههاي خود را در رابطه با موضوعات و محورهاي جلسه ارايه كردند.
دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *