جمهوری اسلامی ایران در حوزه دفاعی و پدافندی در منطقه حرف اول را می زند/ اجازه نمی دهیم معاندین و گروه های تکفیری به اهداف شوم خود دست پیدا کنند

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه سیستم دفاعی ما در مقایسه با بسیاری از کشورهای پیشرفته، از قدرت بیشتری برخوردار است، گفت: سیستم پدافندی، دریایی و زمینی ما در منطقه مثال زدنی است و جمهوری اسلامی ایران در این زمینه حرف اول را می زند.

به گزارش  سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس، سردار “حسین اشتری” صبح امروز در دیدار با مسئولان و مرزنشینان شهرستان “درمیان” و کارکنان یگان تکاوری ۱۲۳ هنگ مرزی گزیک ، اظهارداشت: امروز به برکت وحدت میان برادران اهل سنت و تشیع در اقصی نقاط کشور خصوصاً استان پهناور خراسان جنوبی و نیز حضور مرزبانان عزیز و نیروهای ارتش، سپاه، ناجا و بسیج، در این منطقه امنیت بالایی را شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه امروزه امنیت ایران اسلامی در منطقه خاورمیانه مثال زدنی است، به تحرکات و شرارت های زیادی که در اطراف کشور وجود دارد، اشاره کرد و افزود: با لطف و عنایت الهی، هدایت ها و نظارت های مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) و نیز حضور رزمندگان، امنیت با ثبات و پایداری را در کشور شاهد هستیم که باید این آمادگی در زمینه های دفاعی و امنیتی را حفظ کرده و با تمام قدرت از مرزهای خود دفاع کنیم.

فرمانده ناجا ادامه داد: اجازه نمی دهیم، کسانی که تحت لوای گروه های تکفیری، اشرار و ضد انقلاب قصد تعرض به خاک ما را دارند، بتوانند به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.

این مقام عالی انتظامی کشور تصریح کرد: سیستم دفاعی ما در مقایسه با بسیاری از کشورهای پیشرفته، از قدرت بیشتری برخوردار است و توان دفاعی و بازدارندگی ما در حد بالایی می باشد.

سردار اشتری با تاکید بر اینکه در بخش موشکی توانمندی بسیار بالایی داریم، گفت: سیستم پدافندی، دریایی و زمینی ما در منطقه مثال زدنی است و جمهوری اسلامی ایران در این زمینه حرف اول را می زند.

وی با بیان اینکه حضور مستشاران ایران در حوادث عراق و سوریه، باعث پیشرفت دفاعی این کشورها شده است، بیان کرد: گروه های تکفیری و سلفی این کشورها که به هیچ کس حتی کودکان رحم نمی کنند، تحت حمایت کشوری مانند آمریکا قرار دارند که ادعای مبارزه با تروریست را دارد اما این کشور علناً و آشکارا از تروریسم حمایت می کند.

فرمانده ناجا در ادامه با بیان اینکه قدرت هرچه بیشتر باید امنیت را به ارمغان بیاورد، گفت: مرزهای ما به برکت مجاهدت ها و خون شهدا جزء امن ترین مناطق کشور محسوب می شوند.

وی ادامه داد: با تلاش مرزبانان غیور نیروی انتظامی علی الخصوص مرزبانان هنگ مرزی گزیگ، میزان جرایمی که در این مرز و شهرستان “درمیان” رخ می دهد از بسیاری از شهرها و مناطق کشور، کمتر است.

گفتنی است، در پایان این دیدار، سردار “حسین اشتری” به همراه فرماندهان انتظامی و مرزبانی استان ضمن بازدید از مرزهای خراسان جنوبی از نزدیک با مرزبانان گفت و گو کرد. #

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *