اشراف اطلاعاتی نیروی انتظامی بسیار قوی است

استاندار استان گفت: اشراف اطلاعاتی نیروی انتظامی بسیار قوی است و در سایه پیگیری ها و همدلی با سایر دستگاه ها، شاخص های جرایم رو به بهبود است.

به گزارش سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس، “اسداله رازانی” در خصوص تعامل و تمهیدات دستگاه های استان با نیروی انتظامی در زمینه برقراری “امنیت عمومی” اظهار داشت: خوشبختانه حداکثر هماهنگی بین دستگاه های عضو شورای تأمین استان که مسئولیت برقراری امنیت را برعهده دارند، برقرار است.

وی افزود: شهرها، روستاها، منازل، مغازه ها و مردم از امنیت لازم برخوردار هستند و ارتقای سطح آن، دغدغه ما و مورد توجه بوده است و روزانه بدون استثنا گزارش وقایع استان را که عمدتاً از سوی نیروی انتظامی منعکس می شود، شخصاً دریافت کرده و در صورت بروز مشکل در شورای تأمین مطرح می شود.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: اشراف اطلاعاتی نیروی انتظامی بسیار قوی است و در سایه پیگیری ها و همدلی با سایر دستگاه ها، شاخص های جرایم رو به بهبود است.

اختصاص ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار از سفر ریاست جمهوری به انتظامی استان

رازانی خاطرنشان ساخت: انصافاً انتظامی استان از فرماندهی و سایر مجموعه بسیار توانمند هستند به طوری که سرقت ها، زورگیری ها و نظایر این جرایم نسبت به سال های گذشته کاهش چشمگیری داشته است.

وی یادآور شد: علاوه بر اتخاذ تدابیر لازم در شورای تأمین، تمهیدات دیگری نیز از جمله تقویت نیروی انسانی در سطح انتظامی استان نیز در دستور کار قرار دارد.

مقام ارشد اجرایی استان از تخصیص ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار از سفر ریاست جمهوری به مجموعه انتظامی استان خبر داد و گفت: این اعتبار در راستای کامل شدن پوشش تصویری جاده ها، خیابان ها و به طور کلی سطح استان برای کاهش جرایم، اختصاص و به طور ۱۰۰ درصد تأمین اعتبار شده است.

تحرکات گروهک های تروریستی در نطفه خفه شد

رئیس شورای تأمین استان کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه مرزهای استان کرمانشاه نیز در امنیت کامل هستند، گفت: هدف گذاری دولت بر این است که در سال آینده تردد زائران اربعین حسینی از مرزهای خسروی و سومار امکان پذیر شود.

رازانی افزود: امنیت در طرف عراقی این نقاط مرزی برقرار است و مشکلی برای تردد زائران احساس نمی شود.

وی یادآور شد: سال گذشته موفقیت های امنیتی خوبی در سطح استان داشتیم و توانستیم تحرکات گروهک های تروریستی را در نطفه خفه کنیم.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه داعش تاکنون در استان هیچ مشکلی ایجاد نکرده است، تصریح کرد: امنیتی که امروز در کرمانشاه برقرار است بسیار مطلوب ارزیابی می شود و هر چقدر رو به جلو می رویم وضعیت امنیت در استان بهتر از گذشته خواهد شد.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *