توان مقابله سریع و به موقع مرزبانان در صورت کوچکترین تعرض به مرزهای کشور/ کارکنان نیروی انتظامی، مالک اشترهای ولایت هستند

فرمانده نیروی انتظامی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، گفت: مرزبانان ما از آمادگی مطلوبی برخوردار هستند که در صورت کوچکترین تعرض به مرزهای جمهوری اسلامی ایران، توان مقابله سریع و به موقع را دارند

به گزارش سادس به نقل ازار پایگاه خبری پلیس، سردار “حسین اشتری “در دیدار با آیت الله “عبادی” نماینده ولی فقیه استان خراسان جنوبی،  هدف از سفر خود را بازدید از مرزهای این استان بیان کرد و اظهار داشت : خراسان جنوبی به دلیل ویژگی های خاص جغرافیایی و تحرک گروهک های اشرار ، ضد انقلاب و گروه های تکفیری و سلفی در آنسوی مرزها از اهمیت زیادی برخوردار است .

فرمانده نیروی انتظامی عنوان داشت: همکاران ما در مرزبانی و فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی از آمادگی مطلوبی برخوردار هستند به گونه ای که در صورت کوچکترین تعرض به مرزهای جمهوری اسلامی ایران، توان مقابله سریع و به موقع وجود دارد .

سردار اشتری گفت : در بازدیدی که از مرزهای استان صورت خواهد گرفت در خصوص تقویت مرزبانی از لحاظ تجهیزات، نیروی انسانی، ساخت و سازهایی که در مرز صورت خواهد گرفت، تصمیم گیری می شود.

وی با اشاره به این که ایران اسلامی، هشت هزار و ۷۵۵ کیلومتر مرز مشترک با کشورهای همسایه دارد، افزود: با هدایت های داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) وضعیت امنیتی در تمامی مرزهای کشور مطلوب است .

سردار اشتری عنوان کرد: فرمانده انتظامی و فرمانده مرزبانی استان ازبرادران انقلابی با روحیه جهادی هستند که با دعای خیر علمای اسلام و همکاری مردم شریف استان امنیت مطلوبی را در منطقه و مرز برقرار کرده اند .

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) خاطرنشان کرد : همه بایستی از لحاظ مادی و معنوی به نیروی انتظامی کمک کرده و مردم نیز باید برای امنیت خود سرمایه گذاری کنند، بنا داریم که دستورات فرماندهی معظم کل قوا را که بر ما فرض و واجب است، اجرایی کنیم.

کارکنان نیروی انتظامی، مالک اشترهای ولایت هستند

آیت الله “عبادی” نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی در این دیدار اظهار با اشاره به ماموریت های متعدد نیروی انتظامی، گفت: بسیاری از این مأموریت ها با فراوانی زیاد، مصادیق بارز امر به معروف و نهی از منکر هستند؛ برای سالم سازی و سالم نگهداری جامعه نه تنها وظیفه هر مسلمان بلکه وظیفه هر شهروندی است که با این نیرو همکاری کند .

وی با بیان اینکه در سیر تکامل هر موجود در نظام هستی، سیستم قانونی وجود دارد بر این نکته تأکید کرد که انسان در بعد زندگی مادی، جسمانی و معنوی وقتی می تواند به کمال برسد که قانون مربوطه را طی کند .

آیت الله عبادی گفت : نیروی انتظامی مانند ریسمانی است که مجموعه ای از اشیاء را به هم متصل می کند؛ مسائل عمده ناجا این است که جامعه را بر مدار قانون حفظ کند که این اهمیت دارد و بایستی از آن حمایت کرد .

نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی بر پایبندی پلیس به مقررات تأکید و تصریح کرد: اگر پلیس در کار خود دقیق باشد، تأثیر گذاری روانی آن در جامعه بالاتر خواهد بود و از سلیقه ای عمل کردن در رده های پایین جلوگیری خواهد شد .

آیت الله عبادی عنوان داشت : همه باید همکاری کنند تا جامعه ای قانونمند که بر اساس مقررات عمل می کند، داشته باشیم که در این صورت ضایعات این جامعه کم خواهد بود .

وی از کارکنان نیروی انتظامی به عنوان مالک اشترهای، مقام عظمای ولایت(مدظله العالی) یاد کرد و گفت : پلیس نقش اشتر را برای مقام معظم رهبری ایفا می کند که به این نقش بایستی افتخار کند .

آیت الله عبادی تصریح کرد : دنیا در حال جنون است و هیچ جای دنیا امن نیست ؛ مردم و مسئولان هستند که باید محیط خود را از جنون آخر الزمانی حفظ کنند و بنده هم دعاگوی تمام کارکنان نیروی انتظامی هستم .#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *