کشف کالای قاچاق در بار هسته خرما

فرمانده انتظامی استان از کشف یک محموله کالای قاچاق جاساز در بار هسته خرما به ارزش دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال خبر داد .

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار کامرانی صالح با اعلام این خبر گفت : به لحاظ وضعیت جغرافیایی خاص البرز ، نزدیکی به پایتخت و قرارگرفتن در شاهراه اتصال استان های غرب و مرکز کشور ، حساسیت و اهمیت ویژه این استان را در انتقال و مبارزه با قاچاق کالا و ارز دو چندان می کند .

وی گفت : پلیس البرز در اجرای تدابیر و فرامین مقام معظم رهبری ، مقابله با قاچاق و قاچاقچیان کالا را همواره به عنوان یکی از اولویت های اساسی خود قرارداده و با اقدامات فنی و اطلاعاتی مستمر و پردامنه توانسته بخش اعظمی از محموله های قاچاق را قبل از دپو یا توزیع در شبکه فروش در این استان توقیف و تحویل مراجع قضائی دهد.

سردار کامرانی صالح افزود : در همین راستا ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی طی رصد اطلاعاتی فعالیت قاچاقچیان غرب کشور ، اطلاع یافتند که قاچاقچیان حرفه ای قصد دارند با استفاده از یک دستگاه کامیون یک محموله کالای ممنوعه قاچاق را به تهران منتقل کنند.

وی بیان داشت:  با هماهنگی مقام قضائی سه اکیپ از ماموران به اتوبان “قزوین – کرج” اعزام و پس از رصد و شناسایی کامیون مورد نظر، خودرو را با رعایت موارد حفاظتی و ایمنی در حوالی پل فردیس متوقف ، راننده را دستگیر و به مقر پلیس آگاهی انتقال دادند.

فرمانده انتظامی استان البرز در پایان با بیان اینکه ارزش کالاهای کشف شده دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، تصریح کرد: در بازرسی از این کامیون که حاوی کیسه های هسته خرما بود ، ۷۶۰ بطری انواع مشروبات الکلی خارجی،  ۳۲ هزارو ۴۰ عدد انواع قرص نیروزا ، پنج هزارو ۷۶۰ ثوب روسری،  ۱۷۵ دستگاه جک برقی و  ۳۷۵ دست کت وشلوار را که به طرز ماهرانه ای در بار هسته های خرما جاسازی شده بود کشف شد . #

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *