کاهش ۲۲ درصدی فرار از خدمت سربازی در نیروهای مسلح

رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح از کاهش ۲۲ درصدی فرار از خدمت سربازی در این نیرو خبر داد.

 به گزارش سادس ؛ حجت الاسلام والمسلیمن “شکراله بهرامی” در هجدهمین مجمع پیشگیری از وقوع جرم نیروهای مسلح استان تهران اظهار داشت: عملیاتی کردن راهکارهای قابل اجرا جهت کنترل جرم و کاهش فرار از خدمت ، موضوع این مجمع است.

وی به سه برنامه پنج ساله اشاره کرد و گفت: در برنامه پنج ساله چهارم که یک سال و اندی به اتمام آن باقی مانده است باید راهکارهای اتخاذ شده در راستای پیشگیری از وقوع جرم اجرایی شود.

رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح خاطر نشان کرد: متأسفانه موضوع پیشگیری از وقوع جرم از سوی قوای سه گانه به خوبی پیگیری نمی شود و بودجه های لازم در این راستا تخصیص داده نمی شود.

حجت الاسلام بهرامی تصریح کرد: با وجود همه کاستی ها و نیز مشکلاتی که در امر سربازی وجود دارد ، ستاد کل نیروهای مسلح و سازمان قضائی این نیرو با افتخاراعلام می کند که جرم فرار از خدمت سربازی در این نیرو ۲۲ درصد کاهش پیدا کرده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه بحث پیشگیری کاملا در نیروهای مسلح و سازمان قضائی نهادینه شده است، گفت: تحقیقات بسیاری در این رابطه انجام شده لذا بایستی راهکارهای اتخاذ شده حتی در کوچکترین پاسگاه های کشور به اجرا در آید.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *