تلاش پایگاه فرهنگی سرباز در راستای ارتقاء منزلت سربازی

 مدیر مسئول پایگاه فرهنگی سرباز گفت : این پایگاه با انجام اقداماتی ازجمله برگزاری مسابقات فرهنگی ، هنری ,حضور در جشنواره های مختلف سربازی و ساخت فیلم های کوتاه ،در راستای ارتقاء منزلت خدمت سربازی تلاش کرده است.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار “سید حمید صدر السادات “، در خصوص اقدامات پایگاه فرهنگی سرباز در راستای خوشایند سازی خدمت سربازی در بین جوانان به خبرنگار ما گفت :در این پایگاه به منظور تبیین جایگاه سربازی، ارتقاء منزلت سرباز ،الگوسازی و تعیین شاخص های رفتاری مطلوب وهمچنین تغییر نگرش فرماندهان و مسئولان مربوطه ،اقدامات موثری از جمله برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری با عناوین خاطره نویسی ، شعر ، فیلم کوتاه ،دل نوشته،عکس، داستان کوتاه ،کاریکاتور با موضوع سرباز و خدمت سربازی انجام شده است .

مدیر مسئول پایگاه فرهنگی سرباز افزود:نفرات برگزیده مسابقات فرهنگی نیز در جشنواره حضرت علی اکبر (ع) مورد تجلیل و قدردانی قرار می گیرند.

صدرالسادات پیرامون دیگربرنامه های این پایگاه بیان داشت : تا کنون هفت دوره جشنواره جوان سرباز برگزار شده و هشتمین دوره این جشنواره، همزمان با ولادت با سعادت حضرت علی اکبر(ع) به میزبانی سپاه پاسداران برگزار می شود ، پایگاه فرهنگی سرباز در خصوص تبلیغات ، معرفی اهداف این جشنواره و اطلاع رسانی کلیه مراحل ثبت نام، جشنواره های استانی ، سازمانی و مشترک نیروهای مسلح ،پوشش خبری مناسب و به موقعی را داشته است.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد : در حاشیه برگزاری هشتمین جشنواره جوان سرباز ،غرفه پایگاه فرهنگی سربازبا معرفی فعالیتها ، اقدامات و محصولات فرهنگی خود در راستای اعتلای فرهنگ سربازی تلاش کرده و همچنین جذب سربازان اهل قلم و خبرنگاران افتخاری علاقمند به این گونه موضوعات، از دیگر برنامه های پایگاه فرهنگی سرباز در این نمایشگاه است.

وی پیرامون دیگر فعالیت های فرهنگی این پایگاه گفت: به منظور خوشایندسازی و اعتلای فرهنگ سربازی، مراسم گرامیداشت روز سرباز در هفته دفاع مقدس با اجرای برنامه های متنوعی از قبیل ساخت فیلم کوتاه ۱۰۰ ثانیه ای با نام” ۲ ساعت از ۲ سال” ، اجرای طرح ” سلام سرباز” و همچنین برگزاری مسابقات ورزشی سربازان نیروهای مسلح نیز برگزار شد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *