اظهارات رئیس پانیونیوس درباره پیشنهادهای دو ایرانی

به گزارش سادس:

رئیس باشگاه پانیونیوس یونان اعلام کرد که هنوز با هیچ تیمی برای انتقال کریم انصاری‌فرد و مسعود شجاعی، دو ملی‌پوش ایرانی به توافق نرسیده‌اند.

به گزارش مشرق، کریستوس داراس درباره پیشنهادهای رسیده برای ملی‌پوش ایرانی پانیونیوس به رادیو ورزش یونان گفت: باشگاه‌های المپیاکوس و پائوک پیشنهادهای خود را به طور رسمی ارائه دادند، اما پانیونیوس هنوز به توافق قطعی با هیچ تیمی برای انتقال کریم انصاری‌فرد دست نیافته است.

داراس در ادامه تصریح کرد: انصاری‌فرد هم اکنون در مرخصی به سر می‌برد و پس از بازگشت به یونان درباره پیشنهادهای خود تصمیم‌ می‌گیرد. در نهایت هم اتفاقی رخ می‌دهد که بازیکن آن را می‎‌خواهد. ماه به تنهایی نمی‌توانیم قراردادی منعقد کنیم، زیرا ارزشی ندارد. مدیران باشگاه می‌دانند چه نقشی را باید بازی کنند.

رئیس باشگاه پانیونیوس با اشاره تلویحی به عدم تمایلش جهت فروش مسعود شجاعی و  پیشنهاد باشگاه پاناتینایکوس برای جذب این ملی‌پوش ایرانی نیز گفت: نه، ما هیچ بحثی درباره مسعود شجاعی نداشتیم. نمی‌دانم تیم پاناتینایکوس یا هر تیم دیگری چه پیشنهادی داده است. پیشرفت تیمی پانیونیوس به گونه‌ای است که به سطح فنی خوبی می‌رسیم و می‌توانیم نقش خود را در سوپر لیگ یونان بازی کنیم. اگر بخواهم حرفی درباره مسعود بزنم باید تاکید کنم شرایط را می‌سنجیم و ببینیم چه تصمیمی به صلاح تیم پانیونیوس است.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *