کشف محموله قاچاق به ارزش بیش از یک میلیارد ریال در زنجان

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان از توقیف محموله قاچاق در شهرستان ایجرود خبر داد و گفت : ارزش کالاهای کشف شده بیش از یک میلیارد ریال برآورد شده است .

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ” جعفر کردلو ” اظهار داشت :در راستای تحقق شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) به نام اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نامگذاری شده است ماموران انتظامی شهرستان ایجرود مبارزه با قاچاق را از اولویت ماموریت های خود قرار داده اند.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان زنجان تصریح کرد : طی یک عملیات که روز گذشته در شهرستان ایجرود انجام شد ماموران موفق شدند محموله قاچاق را شناسایی و متوقف کنند .

وی خاطر نشان کرد : در این عملیات از یک دستگاه اتوبوس حامل انواع کالاهای قاچاق شامل هزارو ۹۲۹ عدد انواع قطعات و متعلقات گوشی تلفن همراه ، چهار هزار ثوب انواع البسه ، ۵۳۹ عدد لوازم آشپزخانه ، ۹۶ جفت کفش خارجی و ۲۰۴ عدد لوازم خودرو قاچاق کشف شد.

سرهنگ ” کردلو ” با اعلام اینکه ارزش کالاهای کشف شده بیش یک میلیارد ریال برآورد شده اظهار داشت: به دلیل موقعیت جغرافیایی استان و همجواری با برخی از استان های مرزی کشف کالاهای قاچاق در استان چشمگیر است .

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان زنجان تاکید کرد: فرماندهی انتظامی استان با تمام توان مبارزه با قاچاق را در دستور کار خود قرار داده و در این راه از هیچ کوششی دریغ نمی کند. #

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *