حماسه ۹ دی، بیانگر فهم و درک بالای مردم ایران است

نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا، حماسه ۹ دی را ناشی از درک و فهم بالای مردم ایران اسلامی از فرهنگ استقامت، شهادت، ایثار و ولایت مداری دانست.

به گزارش سادس به نال از پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام و المسلمین ” ابوتراب بهرامی” به مناسبت سالروز حماسه ۹ دی سال ۸۸، با حضور در جمع فرماندهان، کارکنان انتظامی و امام جمعه بوشهر،این حماسه را ناشی از درک و فهم بالای مردم ایران اسلامی از فرهنگ استقامت، شهادت، ایثار و ولایت مداری دانست و عنوان کرد: ۹ دی روز ناامیدی و یاس دشمنان بود چرا که در این روز با سیل خروشان که ملت ایران در دفاع از انقلاب و نظام به راه انداختند، دشمنان را به عقب راندند.

نماینده ولی فقیه در نیروی انتظامی با اشاره به اینکه ۹ دی در عرصه داخلی و خارجی، پیام هایی را به همراه داشت، یادآور شد: در این روز مردم ایران بار دیگر به همه اعلام کرد که راه انقلاب را ادامه می دهند و به نظام مقدس جمهوری اسلامی اعتماد دارند و به دشمنان اجازه نمی دهند که در امور داخلی ایران دخالت کنند.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص نیروی انتظامی و گسترش فرهنگ قرآنی و ترویج ارزش های اسلامی، گفت: امروزه دشمنان اسلام می خواهند با تبلیغات رسانه ای از طریق شبکه های ماهواره ای سبک زندگی خود را به ما تحمیل کنند تا خانواده ها از هم پاشیده شوند، اما قرآن کتاب انسان سازی است و اگر فرزندان خود را در پناه قرآن قرار دهیم آنان هرگز تحت تاثیر جنگ فرهنگی دشمنان قرار نمی گیرند و سبک زندگی غربی را برنمی گزینند.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی با تاکید بر رعایت اخلاق حسنه و قرآنی در جامعه اسلامی، گفت: سزاوار نیست کسی که قرآن را در سینه خود دارد، اگر کسی با او تندی کرد او هم با تندی پاسخ دهد .

گفتنی است، در ابتدای مراسم فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه سرهنگ “سهام صالحی” با خیر مقدم به نماینده ولی فقیه در نیروی انتظامی ، گزارشی از وضعیت امنیتی و انتظامی منطقه ارائه کرد.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *