یگان ویژه در جریان فتنه ۸۸ برای صیانت از ارزش های نظام و انقلاب تا پای جان ایستاد / ۹ دی؛ اعلام انزجار ملت ایران از اقدامات غیرقانونی اصحاب فتنه

فرمانده یگان های ویژه ناجا با بیان اینکه کارکنان یگان های ویژه در جریان فتنه برای صیانت از ارزش های نظام و انقلاب تا پای جان ایستادند، گفت : حماسه ۹ دی ؛ اعلام انزجار ملت ایران از اقدامات غیرقانونی اصحاب فتنه بود.

به گزارش سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس، سردار “حسن کرمی” اظهار داشت :  حضور میلیونی دلدادگان به نظام و ولایت در ۹ دی ماه،  خاطره ۱۲ بهمن سال ۵۷ را زنده کرد.

وی افزود : فتنه ۸۸ به روشنی برآمده از توطئه دشمنان پنهان و آشکار در مصاف با انقلاب، نظام و ملت ایران بود؛ این فتنه ، نسخه اعطایی نظریه‌پردازان کودتای “مخملین” به پیاده ‌نظام شان در داخل ایران به شمار می‌آید، در واقع این فتنه، نه پدیده‌ای اتفاقی بلکه حاصل توطئه و دشمنی اتاق‌های فکر کانون‌های صهیونیستی بوده است.

فرمانده یگان های ویژه ناجا ادامه داد: ریشه اصلی شکل‌گیری فتنه بعد از انتخابات دهم ریاست جمهوری به برخورد منافقانه طیفی از فعالان سیاسی حاضر در عرصه رقابت‌ها باز می‌گردد که به رغم عدم باور به مکتب امام(ره)، صرفا برای جذب آرا مردم به عرصه پیوسته بودند و به همین دلیل پس از ناکامی در جذب آرای اجتماعی، با تغییر میدان بازی تلاش کردند تا شکست در صندوق‌های رای را در کف خیابان جبران کنند.

این مقام عالی انتظامی اضافه کرد: فتنه گران در جریان اتفاقات سال ۸۸ نه تنها ساختار سیاسی کشور، نیروها و نهاد‌های موثر در تثبیت گفتمان انقلابی را آماج هجوم‌های خیابانی خود قرار دادند، بلکه نمادها و شاخصه‌های اصلی آن گفتمان یعنی “فرهنگ عاشورا، شعارهای بنیادین انقلاب در حمایت از مقاومت فلسطین ،مظلومان و مستضعفان جهان” را نیز هدف قرار دادند.

۹ دی ؛ اعلام انزجار ملت ایران از اقدامات غیرقانونی اصحاب فتنه/ ولایت مداری و بصیرت ؛ کلید واژه های تحقق حماسه بصیرت

سردار کرمی مطرح کرد : ۹ دی؛ روزی است که در آن ملت ایران با حضور میلیونی علیه اقدامات فتنه‌گران و پیروان‌شان در ۸ ماه بخصوص اقدامات آنها در روز عاشورای سال ۸۸ به خیابان‌ها آمده و انزجار خود را از فتنه گران اعلام کردند، مردم ولایت مدار ایران اسلامی در تجمع بزرگ عاشورایی خود یک بار دیگر انزجار خود را در برابر توطئه­های جبهه باطل به نمایش گذاشته و برای همیشه به اقدامات غیرقانونی اصحاب فتنه پایان دادند.

فرمانده پلیس ویژه ناجا گفت : حماسه ۹ دی سه کلید واژه مهم “ولایت مداری ، بصیرت و صبر” را برای مقابله با فتنه های آینده به یادگار گذاشت. یوم الله ۹ دی پایان آتش فتنه ای بود که امروز عبرت برای رهپویی آینده انقلاب است.

ولایت پذیری ؛ مدال افتخار یگان ویژه ناجا

سردار کرمی با اشاره به اینکه در فتنه ۸۸ تمام نیروهای یگان ویژه با “بصیرت و ولایمتداری” تا پای جان برای صیانت از ارزش ها ایستادند و حتی یک نفر هم شک در مبارزه با فتنه گران به دل راه نداد ، افزود : یگان های ویژه ناجا همیشه با توانمندی ها و اشراف اطلاعاتی هر گونه بی نظمی ، ناامنی و فتنه در سراسر کشور را در نطفه خفه خواهد کرد و اجازه نخواهد داد آرمان های امام راحل و شهدا توسط عناصر کشورهای غربی و فتنه گران به چالش کشیده شود.

وی تاکید کرد: پیام یگان های ویژه ناجا به تمام دنیا این است  که تا آخرین قطره خون  پشتیبان ولایت فقیه و  کیان اسلامی هستیم، ولایت پذیری مدال افتخار این یگان است. #

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *