عباس‌زاده: اگر پرسپولیس مرا بخواهد با کله می‌روم

به گزارش سادس:

مهاجم تیم فوتبال نساجی مازندران معتقد است سرمربی پیشین این تیم تمایلی به جذب او نداشته است.

به گزارش مشرق، محمد عباس‌زاده درخصوص شرایط باشگاه نساجی اظهار داشت: متأسفانه هیچ‌کس به فکر نساجی نیست و این باشگاه در حال نابودی است. ما از ابتدای فصل تنها دو دست لباس تمرین داشتیم و در اواخر نیم‌فصل همه با یک دست لباس به تمرینات می‌آمدیم. تیم خیلی خوبی داریم اما مشکلات مالی ما را آزار می‌دهد. ما حتی یک بطری آب معدنی کنار زمین نداریم که موقع تمرین بخوریم. مدیران امروز و فردا و همین طور هزار بار جلسه می‌گذارند در انتها هم هیچ اتفاقی نمی‌افتد. آنها فکر می‌کنند مردم نمی‌فهمند؟ مسئولان استان نمی‌توانند حداقل ۳۰ درصد مبلغ قرارداد بازیکنان را پرداخت کنند؟

وی درباره ماندن یا رفتن خودش از تیم نساجی گفت: خیلی دوست دارم در نساجی بمانم. مگر می‌شود با این هواداران علاقه‌ای به ماندن نداشته باشم؟ دوست دارم مشکلات باشگاه حل شود و در جمع مردم قائمشهر بمانم اما آقایان نمی‌خواهند این مشکلات حل شود. امسال تنها سالی است که می‌توانیم به لیگ برتر صعود کنیم، اما کسی به فکر ما نیست. خودم از این وضعیت خسته شدم و دارم می‌بُرم. از چند تیم لیگ برتری و دسته اولی پیشنهاد دارم که با باشگاه نساجی مذاکره کرده‌اند. یکی از تیم‌های لیگ دسته اول برای یک نیم‌فصل بازی،‌ مبلغی به من پیشنهاد داد که فکر نمی‌کنم بازیکنی در لیگ برتر چنین پولی بگیرد.

مهاجم نساجی در پاسخ به این پرسش که «با توجه به علاقه زیادت به پرسپولیس، چرا به لیگ برتر نمی‌روی تا مسئولان این باشگاه بیشتر تو را ببینند؟»، خاطرنشان کرد: خیلی‌ها می‌گفتند عباس‌زاده دیگر تمام شده، است. حتی محمود فکری هم ابتدای فصل من را نمی‌خواست و هواداران به سرمربی تیم فشار آوردند. خدا را شکر عملکرد خوبی از خود نشان دادم و در ۱۴ دیداری که در لیگ دسته اول بازی کردم، ۱۲ گل زدم. من تلاش زیادی کردم تا به پرسپولیس برسم. بازهم اگر باشگاه پرسپولیس مرا بخواهد،‌ با کله می‌روم! اگر هم من را نخواستند، تلاشم را می‌کنم تا روزی بتوانم به این تیم راه پیدا کنم. برخی‌ها در صفحه شخصی‌ام نوشتند که اگر عباس‌زاده بازیکن بود به تیم لیگ یکی نمی‌رفت، اما من در ابتدای فصل از صنعت نفت آبادان پیشنهاد داشتم و می‌توانستم در لیگ برتر بازی کنم. به این دلیل به لیگ دسته اول رفتم تا سهمیه لیگ یکی محسوب شوم و پرسپولیس مرا راحت‌تر جذب کند!

عباس‌زاده با بیان اینکه فکری زحمت زیادی برای باشگاه نساجی کشید، تصریح کرد: او روزهای زیادی به دنبال گرفتن پول برای بازیکنان بود، حتی حدود ۵۰۰ هزار تومان به بازیکنان داد و انصافاً تیم خوبی هم بست. نساجی با فکری مدعی صعود به لیگ برتر شد، اما او نتوانست حرف‌ها و مشکلات را تحمل کند و در نهایت تصمیم به جدایی گرفت. نساجی در حضور و در غیاب او نتایج خوبی کسب کرد. حسین مسگرساروی هم یک فوتبالی قدیمی است و پیشکسوت باشگاه نساجی محسوب می‌شود.

مهاجم پیشین پرسپولیس در مورد عملکرد این فصل سرخ‌پوشان در نیم‌فصل نخست لیگ برتر و نیز درخصوص عملکرد مهدی طارمی عنوان کرد: من هر بازی که از پرسپولیس در این فصل تماشا کردم، لذت بردم. تا به حال چنین پرسپولیسی را ندیده بودم. این تیم در نقطه نقطه زمین بهترین بازیکنان را دارد و شک نکنید مدعی شماره یک قهرمانی است. طارمی بهترین مهاجم ایران است، اما این‌قدر تحت فشار بود که در هر بازی استرس داشت و ضرباتش تبدیل به گل نمی‌شد. او همبازی من بوده و امیدوارم پس از گلزنی به سیاه‌جامگان بتواند به روند گلزنی‌های خود ادامه دهد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *