دادستان شهریار: گورخواب‌های نصیرآباد کتک نخورده اند

دادستان عمومی و انقلاب شهریار ضرب و شتم کارتن خواب‌های گورستان نصیرآباد باغستان در حومه شهریار را تکذیب کرد.

به گزارش سادس به نقل از ایسنا، دادستان عمومی و انقلاب شهریار ضرب و شتم کارتن خواب‌های گورستان نصیرآباد باغستان در حومه شهریار را تکذیب کرد.

روح الله حسین‌زاده درباره اخبار منتشره مبنی بر ضرب و شتم کارتن خواب‌های گورستان نصیرآباد باغستان در حومه شهریار گفت: این موضوع صحت ندارد؛ متاسفانه اکنون فضا به گونه‌ای است که هر مطلبی که درباره کارتن خواب ها مطرح می‌شود پررنگ جلوه داده می شود.

وی با بیان اینکه اکنون در محل گورستان نصیرآباد حضور دارم، افزود: تصمیم بر این است که پس از غربالگری این افراد توسط بهزیستی، نسبت به ترک اعتیاد آنها اقدام شود، در این راستا لازم است ارگان های مربوطه، حمایت های لازم را در خصوص این افراد به‌عمل آورند.

به گزارش ایسنا، روح‌الله حسین‌زاده دادستان عمومی و انقلاب شهریار روز گذشته (سه‌شنبه) از صدور دستوری ویژه برای ساماندهی کارتن‌خواب‌های گورستان نصیرآباد باغستان در حومه شهریار به کلانتری، بهزیستی و شهرداری خبر داده بود.

بر اساس این گزارش، روز گذشته (سه شنبه) – ۷ دی ماه – یکی از رسانه‌ها در گزارشی به گورستانی در نصیرآباد باغستان در حومه شهریار پرداخته و اعلام کرده بود که ۵٠ زن، مرد و کودک شب ها در گور می‌خوابند و در هر گور یک تا چهار نفر زندگی می کنند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *