نشست هم اندیشی برنامه های روز قدس در دبیرخانه دائمی کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین

جلسه هم اندیشی سازمان ها، نهاد ها و تشکل های مردمی حامی فلسطین با موضوع راهکار ها، پیشنهادات و برنامه های روز قدس سال ۱۴۰۱ به میزبانی دبیرخانه دائمی کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین صبح امروز در محل دبیرخانه برگزار شد.

به گزارش سادس، در این نشست در ابتدا سید مجتبی ابطحی دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با گرامیداشت ۲۹ دیماه ” روز غزه ” گفت: به برکت مجاهدت های ملت فلسطین و مقاومت اسلامی فلسطین بویژه اهالی غزه امروز حمایت از رژیم صهیونیستی حتی در خود آمریکا نیز کم رنگ شده است.

وی گفت: برای نخستین بار و همزمان با نبرد سیف القدس حمایت مورد نظر اسرائیل از آمریکا صورت نگرفت. اگر این نبرد قبل از سال ۲۰۲۱ صورت می گرفت بدون شک هزینه سنگینی بر ملت فلسطین تحمیل می کرد.

دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در ادامه با تشریح برنامه های خود در دوره مدیریت جدید کنفرانس افزود؛ جهانی سازی مبارزه با صهیونیسم جزو اولویت‌های دبیرخانه در دوره مدیریت جدید است بنده معتقدم با توجه به تغییرات حاصل شده در دنیا نسبت به موضوع فلسطین باید از این ظرفیت های ایجاد شده جهت حمایت بیشتر از آرمان فلسطین بهره گرفت.

در ادامه جلسه نمایندگان سازمان ها و تشکل های مردمی حامی فلسطین و رهایی قدس به ارائه برنامه‌های خود جهت برگزاری هرچه بهتر مراسم راهپیمایی روز قدس در سال آینده پرداختند و بر استفاده از ظرفیت های فرهنگی و ورزشی برای حمایت از این موضوع مورد تاکید قرار دادند.

این نشست همزمان با ۲۹ دیماه روز غزه و برای گرامیداشت این روز در محل دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین برگزار شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *