تخلیه ۳ ایستگاه راه آهن مسکو در پی تهدید به بمب گذاری

منابع آگاه در روسیه از تخلیه سه ایستگاه راه آهن در پایتخت این کشور پس از دریافت اخبار دال بر وجود بمب های دست ساز در آنها خبر دادند.

به گزارش سادس به نقل از شفقنا ، یک منبع آگاه در اداره خدمات اضطراری شهر مسکو، پایتخت این کشور امروز (دوشنبه) اعلام کرد که به دنبال دریافت گزارش هایی از منابع ناشناس مبنی بر وجود بمب های دست ساز در ایستگاه های راه آهن «کازانسکی»، «یاروسلاوسکی» و «لنینگرادسکی» در مرکز این شهر، این سه ایستگاه از نزدیک سه هزار کارمند و مسافر موجود در آنها تخلیه شدند.

بر اساس این گزارش، منبع مذکور که نامش فاش نشده، در گفت و گو با خبرگزاری نووستی روسیه در این باره اظهار داشت: پس از دریافت تماس های تلفنی که نسبت به خطر وقوع انفجار هشدار دادند، نزدیک به هزار نفر از هر یک از ایستگاه های لنینگرادسکی و کازانسکی و ۷۵۰ نفر دیگر نیز از ایستگاه یاروسلاوسکی خارج شدند.

این در حالی است که سرویس های امنیتی روسیه و کارشناسان و متخصصان امنیتی این کشور نیز هم اکنون در حال انجام بازرسی های مورد نیاز در داخل سه ایستگاه راه آهن مذکور در شهر مسکو هستند تا از صحت و سقم گزارش های دریافتی و کشف و خنثی سازی بمب های دست ساز احتمالی اطمینان یابند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *