حماسه ۹ دی باطل السحر فتنه بود/ آمادگی بسیج برای همکاری با دستگاه‌ها برای حل مشکلات کشور

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ضمن اعلام آمادگی بسیج برای همکاری با دستگاه‌های مختلف برای حل مشکلات کشور گفت: مردم ولی نعمتان انقلاب هستند.

به گزارش سادس به نقل از خبرگزاری تسنیم، سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تأکید بر اینکه نظام اسلامی از بدو پیروزی خود در بهمن 1357 همواره در معرض تهدیدات دشمنان بیرونی و برخی عوامل داخلی آنان بوده است، گفت: برخی خواص انقلاب اسلامی به خاطر تحلیل‌های غلط عملاً از خط ولایت فاصله گرفته و در فتنه‌هایی که پیش آمده دچار لغزش‌های غیرقابل جبرانی شده‌اند.

وی با اشاره به حوادث پس از انتخابات ریاست‌جمهوری در سال 1388 افزود: اگر تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و حضور مردم و بسیجیان در مقابل آن فتنه عظیم و خصوصاً در 9 دی‌ماه 1388 نبود، امروز سرنوشت انقلاب و کشور طور دیگری رقم می‌خورد.

جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج، نهم دی‌ماه را جلوه‌ای از برکات الهی بر این ملت دانست و گفت: حماسه 9 دی باطل السحر فتنه بود که در آن ایام پس از ماه‌ها تبلیغات سنگین علیه نظام و انقلاب اسلامی هنگامی مردم احساس کردند که هدف از آشوب‌های خیابانی اسلام و اصل نظام اسلامی می‌باشد، با حضوری کم نظیر وحدت و انسجام خود را به رخ بدخواهان این ملت کشیدند.

سردار غیب‌پرور ضمن تأکید بر گرامی داشت هر ساله این روز به عنوان یوم‌الله گفت: همان‌طور که در 9 دی 1388 امت حزب‌الله و بسیجیان جان برکف این روز را به نماد وحدت پیرامون اسلام و ارزش‌های اسلامی تبدیل کردند، امسال نیز مردم بیدار در اقصی نقاط کشور با برگزاری مراسم مختلف و جلسات روشنگرانه، آمادگی خود را برای دفاع از ولایت و نظام اسلامی نشان خواهند داد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ضمن اعلام آمادگی بسیج برای همکاری با دستگاه‌های مختلف برای حل مشکلات کشور، افزود: مردم ولی نعمتان انقلاب هستند و با حضور مردم است که مشکلات کشور حل شده و تهدیدات علیه آن دفع می‌گردند.

سردار غیب‌پرور در پایان با تأکید بر هوشیاری کامل بسیجیان مقابل فتنه‌های احتمالی آینده، گفت: تمامی بسیجیان در اطاعت از امام خامنه‌ای ولی امر مسلمین جهان و دفاع از کیان ایران اسلامی و حفظ منافع ملی لحظه‌ای درنگ نخواهند کرد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *