کشف بیش از ۳۴۰ کیلو‌گرم مواد مخدر در گلستان

 معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان از انهدام سه باند و کشف بیش از ۳۴۰ کیلو گرم مواد مخدر توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد.
به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ “عسگر ساوری”،با اعلام این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گلستان موفق شدند در راستای طرح عملیاتی شناسایی و انهدام باند‌های قاچاق مواد مخدر، سه باند توزیع مواد مخدر را در استان شناسایی و منهدم کنند.

وی با اشاره به دستگیری ۶ قاچاقچی، ابراز داشت: با انهدام این سه باند به ترتیب ۱۹۰، ۸۰ و ۷۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر از متهمان کشف شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: طی این عملیات‌ها یک سلاح غیر مجاز کشف و هفت دستگاه خودرو و چهار دستگاه موتورسیکلت نیز توقیف شد.

سرهنگ ساوری با بیان اینکه شیوع مواد مخدر در بین جوانان فتنه و تاکتیک استکبار جهانی است، ادامه داد: ‌آنها با رواج این پدیده شوم در جامعه قصد دارند جوانان این مرز و بوم را به سمت ناهنجاری‌های اجتماعی سوق دهند.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی گلستان در پایان خاطرنشان کرد: مبارزه با قاچاق مواد مخدر از اولویت‌های مهم و اصلی ناجا به شمار می رود و نیروی انتظامی در این راستا از هیچ تلاشی و کوششی دریغ نخواهد کرد./

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *