نظارت دائمی بر عملکردها از مشخصه یک مجموعه موفق است

 معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان گفت : از مشخصه های یک مجموعه موفق از نظر کارشناسان، مدیریت منابع انسانی و نظارت دائمی بر عملکرد ها است.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس،سرهنگ “جعفر کردلو ” در جمع کارکنان انتظامی استان با تاکید بر ضرورت مشارکت مردم در برقراری نظم و امنیت اجتماعی،گفت:نظم و امنیت مطلوب و پایدار بدون مشارکت جدی و مسئولیت پذیری آحاد جامعه،محقق نخواهد شد.

وی از امنیت به عنوان یک فرآیند اجتماعی که حاصل تعامل منطقی و ارتباط چند سویه همه بخش ها و افراد جامعه است، یاد کرد و نقش و کارکرد همه گروه ها و افراد جامعه را در آن بسیار مؤثر دانست.

این مقام انتظامی ،پیشگیری از بروز رفتارهای مجرمانه،کاهش جرایم و افزایش رضایتمندی عمومی را از دیگر اهداف اجرای طرح های انتظامی برشمرد و از تعامل و همکاری بی دریغ مردم با پلیس ، در راستای انجام موفق مأموریت ها، تقدیر کرد.

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان زنجان با تاکید بر اینکه پلیس مظهر نظم و قانون است گفت: رفتار، کردار، گفتار و ظاهر پلیس باید براساس کارآمدترین الگوهای حرفه ای و متناسب با فرهنگ اصیل اسلامی و ایرانی بوده تا حس اعتماد را در مردم را افزایش دهد.

این مقام مسئول در ادامه سربازان را افراد مفید و لایق برای جامعه اسلامی دانست و تصریح کرد : با توجه به ویژگیها و توانایی های موجود در سربازان، فرماندهی انتظامی استان زنجان همواره آماده پذیرش نظرات انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان است. #

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *