واکنش سپاهانی‌ها به حضور شجاع در لیست برانکو

[ad_1]

به گزارش سادس:

مدیرعامل باشگاه سپاهان تأکید کرد که این باشگاه حاضر نیست مدافع خود را از دست بدهد و او را به پرسپولیس بدهد.

به گزارش مشرق، محسن طاهری در خصوص به پایان رسیدن نیم فصل لیگ برتر و تساوی سپاهان مقابل استقلال گفت: شرایط ما خیلی خوب است و بچه‌ها این روزها حسابی سرحال هستند. همه برای تیم زحمت می‌کشند و کادرفنی هم برای بازی با نفت در جام حذفی برنامه‌ریزی می‌کند تا بهترین نتیجه را بگیریم و به فینال برسیم.

وی با اشاره به بازی زیبای سپاهان و استقلال در هفته پایانی لیگ برتر افزود: هرکسی مسابقات سپاهان را دیده، به این مسئله ایمان آورده که سپاهان هر بازی بهتر از قبل بازی می‌کند. مسابقات ما نشان دهنده حرکت رو به جلو و سیر صعودی‌مان است و امیدوارم این روند صعودی ادامه داشته باشد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در پاسخ به این سؤال که تیم او خوش شانس بود یا استقلال که بازی برنده‌ نداشت، تصریح کرد: در لحظاتی از بازی استقلال خوش شانس بود. آنها در حمله بودند و ما در ضد حمله دو موقعیت خوب را از دست دادیم، اما آنها یک موقعیت در لحظات آخر به دست آوردند که تبدیل به گل شد و مساوی گرفتند. در حالی که اگر ما یک دقیقه تحمل می‌کردیم، می‌توانستیم برنده بازی باشیم.

طاهری در خصوص نقل و انتقالات نیم فصل گفت: ورودی و خروجی تیم با کادرفنی است و آنها هنوز لیستی به من نداده‌اند. کادر فنی به دنبال این است نفراتی را به تیم اضافه کند تا تیم در نیم فصل دوم تقویت شود.

وی درباره بحث حضور شجاع خلیل‌زاده در پرسپولیس و اینکه آیا پرسپولیسی‌ها مذاکره‌ای با سپاهان در خصوص این بازیکن داشته‌اند یا نه، خاطرنشان کرد: پرسپولیس در این خصوص صحبتی با ما نکرده است. شجاع بازیکن ماست و تا آخر فصل با سپاهان قرارداد دارد. ما به هیچ‌وجه حاضر نیستیم که بازیکن خوب و با تعصب‌مان را از دست بدهیم و حتی اگر پرسپولیس اقدامی کند و این بازیکن را بدهد، رضایتنامه او را نمی‌دهیم.

[ad_2]

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *