۳۱۰۰ خانواده مسیحی تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در حاشیه دیدار عیدانه خود که همزمان با میلاد مسیح (ع) با چند خانواده تحت حمایت این کمیته انجام شد، از حمایت کمیته امداد از بیش از ۳۱۰۰ خانواده مسیحی، آشوری و ارمنی خبر داد.

به گزارش سادس به نقل از تسنیم، سید پرویز فتاح در حاشیه بازدید عیدانه خود از چند خانواده مسیحی تحت پوشش کمیته امداد که به مناسبت سالروز میلاد عیسی مسیح (ع) انجام شد، با تبریک فرارسیدن این عید به تمام مسلمانان و مسیحیان اظهار داشت: عیسی مسیح(ع) یکی از پیامبران بزرگ الهی است و سالروز تولد ایشان برای تمام مسیحیان و مسلمانان مبارک است.

رئیس کمیته امداد با تاکید بر اینکه این کمیته از محرومان و ضعفاء جامعه فارغ از دین و مذهبشان حمایت می‌کند در پاسخ به خبرنگار تسنیم درخصوص تعداد مددجویان مسیحی تحت پوشش این کمیته گفت: در حال حاضر کمیته امداد امام خمینی (ره) در کنار کلیسا، بیش از 3100 خانواده مسیحی، آشوری و ارمنی تحت پوشش خود دارد که این حمایت‌ها بیش از 5200 نفر از هموطنان ارمنی، آشوری و مسیحی را شامل می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: کمک و حمایت‌های کمیته امداد، مستمری، کمک هزینه‌های درمان و تمام خدماتی که به مددجویان ارائه می‌شود، فارغ از دین و مذهب آن‌ها است و حتی در موارد متعددی، شاهدیم که حامیان مسلمان، یتیمان و محرومان غیرمسلمان را تحت پوشش خود قرار می‌دهند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *