عامل قتل ۱۰ عضو خانواده فهرجی توسط پلیس سیستان و بلوچستان دستگیر شد

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری عامل قتل ۱۰ عضو یک خانواده در شهرستان فهرج استان کرمان در عملیات غافلگیرانه پلیس در شهرستان ایرانشهر خبر داد.

به گزارش  سادس به‌نقل از روابط‌عمومی نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان، سردار حسین رحیمیاظهار داشت: در پی وقوع قتل ۱۰ تن و مجروح شدن پنج نفر از اعضای یک خانواده و همسایگانشان در روستای جهان‌آباد شهرستان فهرج از توابع استان کرمان در تاریخ ۲ دی‌ماه، کارگاهان پلیس سرنخ‌هایی از فرار عامل این جنایت به استان سیستان و بلوچستان به‌دست آوردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر و کرمان در نتیجه رصدهای مداوم اطلاعاتی لحظاتی قبل این قاتل فراری را در فلکه بسیج شهرستان ایرانشهر شناسایی کرده که این قاتل به محض مشاهده ماموران با قمه به سمت ماموران پلیس حمله‌ور می شود.

وی تصریح کرد: این قاتل فراری با تنگ‌شدن عرصه بر خود در محل یک جوان ۲۵ ساله را به‌منظور فرار از منطقه گروگان می‌گیرد که ماموران با گلوله وی را از ناحیه پا هدف قرار می‌دهند و ضمن دستگیری وی، فرد ربوده شده را نیز آزاد می‌کنند.

رحیمی با اشاره به اینکه ۳ تن از اعضای خانواده قاتل نیز شب گذشته توسط ماموران پلیس سیستان و بلوچستان دستگیر شده‌اند خاطرنشان کرد: تحقیقات پلیس در این زمینه ادامه دارد و نیروی انتظامی با اشراف کامل اطلاعاتی اجازه نخواهد داد که قانون‌شکنان و مخلان امنیت عمومی نظم جامعه را به هم زنند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *