حزب‌الله فخر جهان اسلام و عرب است/ برای برخی کشورهای منطقه متاسفم

دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: حزب‌الله فخر جهان اسلام و عرب است و علی‌رغم همه این توطئه‌ها و دشمنی‌ها پیروز و سربلند خواهد بود.

به گزارش سادس به نقل ازتسنیم، علی‌اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام که به منظور شرکت در اجلاس بین‌المللی اتحادیه جهانی علما مقاومت با عنوان “سازنده بودن مقاومت و ویرانگری تروریست” به لبنان سفر کرده است، با سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله دیدار و در خصوص آخرین وضعیت منطقه‌ای به بحث و تبادل نظر پرداخت.

ولایتی در این دیدار که فتحعلی سفیر جمهوری اسلامی ایران نیز حضور داشت ضمن محکوم کردن اقدامات برخی از کشورهای منطقه علیه حزب‌الله، اظهار داشت: بسیار متأسف هستیم که برخی کشورهای منطقه به جای محکوم کردن رژیم صهیونیستی، تروریست‌ها و جریانات افراطی و تکفیری، علیه محور مقاومت و حزب‌الله بیانیه صادر می‌کنند و این در حالی است که حزب‌الله فخر جهان اسلام و عرب است و علی‌رغم همه این توطئه‌ها و دشمنی‌ها پیروز و سربلند خواهد بود.

دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران از مقاومت مردم مظلوم منطقه دفاع می‌کند و این مسیر را با قدرت و اقتدار ادامه خواهد داد.

همچنین در این دیدار دبیرکل حزب‌الله لبنان نیز ضمن خوشامدگویی، درباره تحولات منطقه‌ای و میدانی مطالبی را مطرح کرد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *