برگزاری اولین جلسه شورای عالی بازاریابی و تبلیغات بانک قرض الحسنه مهر ایران

 در راستای تبیین سیاست های راهبردی و استراتژیک حوزه بازاریابی و تبلیغات بانک قرض الحسنه مهر ایران در سال ۱۳۹۵، اولین جلسه شورای عالی بازاریابی و تبلیغات به ریاست سیامک دولتی مدیرعامل برگزار شد.
 به گزارش سادس به نقل از اداره روابط عمومی و بازاریابی بانک قرض الحسنه مهر ایران، پدرام رییس هیات مدیره، غفاری و پرتو افکنان اعضای هیات مدیره، مدیران امور و روسای ادارات مرکزی بانک در این جلسه حضور داشتند.

ارائه استراتژی ها و برنامه های کلان بازاریابی بانک، پیاده سازی مدیریت ارتباط با مشتریان و باشگاه خیرین، تعیین تکلیف درج آگهی های تبلیغاتی و اطلاع رسانی، اجرای پروژه ممیزی و ارزیابی برند بانک، ارائه آمار عملکردی استان ها در حوزه بازاریابی، جذب منابع و غیره در این جلسه از شورای عالی بازاریابی و تبلیغات بانک مطرح شد.

دولتی در اولین جلسه شورای عالی بازاریابی و تبلیغات بانک در سال ۹۵ بیان داشت: یکی از وظایف شورای عالی تبیین و بررسی اقدامات انجام گرفته درخصوص دستیابی و تحقق اهداف بانک در حوزه های مختلف جذب منابع بازارها می باشد.

وی با اشاره و تاکید بر تاثیر مثبت وجود دیدگاه های متنوع هریک از اعضای شورای عالی در بانک قرض الحسنه مهرایران افزود: قطع به یقین وجود دیدگاه ها و نظرات متفاوت و گوناگون در توجه به ابعاد مختلف مسائل مطرح شده در حوزه های بازاریابی، اثرات مثبتی را منجر خواهد شد.

در پایان این جلسه پدرام رئیس هیات مدیره و همچنین غفاری و پرتوافکنان اعضای هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در خصوص موارد مطرح شده نقطه نظرات خود را ارائه نمودند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *