نیروی انتظامی، یک کار الهی در دستور کار دارد/ تاکید بر سابقه درخشان ناجا در دوران انقلاب

معاون امور راهبردی و اشراف فرماندهی کل قوا گفت: نیروی انتظامی در دستور کار خود، یک کار الهی برعهده دارد که از تقدس خاصی برخوردار است.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سرلشکر پاسدار” مصطفی ایزدی ” در جلسه اخوت کارکنان انتظامی استان زنجان با تسلیت ایام شهادت فاطمه زهرا ( س ) اظهار داشت: مطلب اصلی ما در انقلاب، شعار استقلال، آزادی ، جمهوری اسلامی است که مردم، رهبری و حضرت امام خمینی (ره)، آن را مطرح کردند و تحقق آن از اهداف بزرگ ما به شمار می آید.

وی با تاکید بر اینکه به فرمایش حضرت امام خمینی (ره ) این هدف بزرگ انفجاری است که سرآغاز انفجارات بزرگ در منطقه است، گفت: انقلاب اسلامی ایران به دنبال شرایطی است که در آن شرایط، انسان ها در مسیر یک زندگی خوب قرار گیرند.

معاون امور راهبردی و اشراف فرماندهی کل قوا با بیان اینکه امنیت در اسلام یک معنی عمیقی دارد، گفت: امنیت و ایمان یک ارتباط تنگاتنگی دارند و جمهوری اسلامی ایران به دنبال این است که شرایطی ایجاد کند که در جهان ،محیط امنی به وجود آید و در آن شرایط تربیت و تعالی انسان ها فراهم شود.

وی با بیان اینکه آنچه نیروی انتظامی در دستور کار خود دارد یک کار الهی است، گفت : این کار الهی دارای تقدس است، در این مجموعه تلاش برای برقراری امنیت، به گونه ای است که انسان ها مسیر توحید و ولایت را طی کرده و در مسیر رشد و تعالی قرار گیرند.

سرلشکر “ایزدی “با تاکیدبر اینکه نیروی انتظامی سابقه درخشانی در دوران انقلاب اسلامی دارد، گفت: صدق، استقامت ورزی ، دعوت اطرافیان به استقامت ورزی و حرکت جهادی در مسیرماموریت، منشاء پیروزی‌ها است.

معاون امور راهبردی و اشراف فرماندهی کل قوا با اعلام اینکه ما در دفاع مقدس کارهای مهمی را انجام دادیم،گفت : دشمن با ابزارهای جدید به مقابله با انقلاب اسلامی پرداخته و با جنگ نیابتی که در منطقه به‌ راه انداخته برای نفوذ در ایران و مخدوش‌کردن وحدت ملت تلاش می کند.

سرلشکر ایزدی تصریح کرد: امروز دشمن در داخل هم سعی دارد با نفوذ وحدت ملت ایران اسلامی را خدشه‌دار کند و ما باید در این عرصه، هوشیار و بیدار باشیم و همانطور که شهدای ما با اخلاص، راه انقلاب را پیش بردند، ما هم به رسالت خود عمل کنیم.

وی با تاکید بر اینکه استان زنجان از نگاه مسئولان مثل یک دژ مستحکم ، قابل اتکا و اعتماد است، خاطر نشان کرد : بحمداله نیروی انتظامی رشد بسیار خوبی کرده ، بالنده شده و هویت نهادی پیدا کرده است.

معاون امور راهبردی و اشراف فرماندهی معظم کل قوا، اقدامات فرماندهی انتظامی استان زنجان را در زمینه های مختلف خیلی خوب ارزیابی و آن را تقویت کننده امنیت ملی دانست.

سرلشکر ایزدی با اشاره به گزارش عملکرد فرمانده انتظامی استان زنجان در زمینه های مختلف، از این تلاش ها تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است، در ابتدای این جلسه سردار” علیرضا صالحی ” فرمانده انتظامی استان زنجان نیز گزارشی از عملکرد این نیرو در سال۹۴ در زمینه های مختلف از جمله کاهش تصادفات و تلفات جاده ای ، مبارزه با سرقت،مبارزه با مواد مخدر ، قاچاق کالا ،تلاش های مضاعف انجام شده در خصوص ارتقاءسطح معیشت کارکنان و … ارائه کرد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *